Apie musSVARBU!
Sodinu.lt kataloge esančios sėklos yra skirtos tik
asmeniniam nekomerciniam naudojimui bei parduodamos tik mažais kiekiais (vienetais).
Sėklos individualiems sodininkams mėgėjams, norintiems eksperimentuoti bei savo sklype ar sode užauginti retesnį dekoratyvų augalą.
Jei ieškote sėklų, skirtų komerciniam auginimui, žemės ūkiui (ekonominė paskirtis) ar/bei norėdami įsigyti didesnį jų kiekį, prašome kreiptis į kitus sertifikuotos sėklų tiekėjus.

SĖKLŲ KOKYBĖ
Siūlome tik labai kruopščiai atrinktas, švarias bei kokybiškas sėklas.
Sėklos renkamos tik nuo sveikų augalų, o daigumas tikrinamas periodiškai, aprašymuose skelbiamas jų daigumo lygis.
Atkreipkite dėmesį ir į augalų atsparumo zoną. Lietuvoje tinka auginti 4-6 zonų augalus, tačiau nepamirškite - visiems dekoratyviniams augalams reikalinga padidinta priežiūra bei išskirtinesnė priežiūra.

IŠSIRINKITE TAI, KAS IR KIEK JUMS REIKALINGA!
Visos sėklos prieš išsiuntimą yra pakuojamos į skaidrius, orui nelaidžius styginius maišelius. Jei planuojate įsigytas sėklas daiginti vėliau, tiesiog laikykite jas šiuose įpakavimuose vėsioje (geriausia šaldytuve), sausoje, tamsioje vietoje.

GAUKITE DAUGIAU!
Garantuojame, kad visada gausite daugiau nei užsakėte. Mes visada pridėsime EKSTRA sėklų! Nepamirškite ir mūsų nuolatinių specialių pasiūlymų.

UŽSISAKYKITE LENGVAI!
Išsirinkite Jus dominančias sėklas, jų kiekį iš Sodinu.lt katalogo arba savo pageidavimą atsiųskite elektroniniu paštu. Jei turite klausimų ar keblumų užsakant, parašykite mums.

GAUKITE UŽSAKYMĄ GREITAI!
JAUSKITĖS SAUGŪS!
KLAUSKITE!
Jei turite klausimų dėl užsakymo, mokėjimo atlikimo ar pristatymo, susisiekti su mumis telefonu 8 685 31666 arba parašykite.

Loading...
Loading...