Privatumo politika

Prašome susipažinti su mūsų Privatumo Politika. Čia apžvelgiamos taisyklės, kurių laikomės saugodami Jūsų, kaip svetainės lankytojo ar kliento, privatumą ir asmeninius duomenis.

Bendrosios nuostatos

1. Ši privatumo politika reglamentuoja SODINU elektroninės parduotuvės lankytojo ir kliento pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
2. Svetainėje nurodydami savo asmens duomenis sutinkate, kad SODINU juos tvarkys ir saugos šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
3. Prekės ar paslaugos šioje svetainėje parduodamos fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jaunesniems reikalingas tėvų ar globėjų sutikimu.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

SODINU vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
3. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
Visu duomenys yra saugomi saugiuose serveriuose.
4. SODINU nerenka ir nekaupia jokios su Jūsų atliktais mokėjimais susijusios informacijos (bankiniai prisijungimai, slaptažodžiai ir pan.) bei jos niekada ir jokiais būdais neprašys atskleisti. Mokėjimai yra apdorojami per tokias paslaugas teikti reikalingas licencijas turinčias įmones.
SVARBU! Prašome saugoti savo prisijungimo prie svetainės duomenis. Jei įtariate, kad duomenis gali panaudoti tretieji asmenys, prašome nedelsiant mus informuoti, kad galėtumėme imtis reikalingų apsaugos priemonių.

Kam asmeninė informacija yra naudojama

SODINU gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ar kita registracijos formoje nurodyta informacija, renkami ir tvarkomi tik šiems tikslams:
- vykdyti Jūsų pateiktus užsakymus;
- suteikti klientų aptarnavimą;
- tobulinti svetainės darbą bei siųlomas paslaugas.

Asmens duomenų pakeitimas, atnaujinimas, šalinimas

Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją, naudodami svetainėje įdiegtu patogiu BDAR įrankiu.

Slapukų (angl. cookies) naudojimas

Tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, naudojame cookies. Jie nerenka asmeninės informacijos ir yra skirti tik atpažinti Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, išsaugoti Jūsų pirkinių krepšelio turinį lengvesniam ir greitesniam pirkimui svetainėje.
Jūs bet kada galite peržiūrėti ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi ir naudojami. Tačiau šiuo atveju kai kurios patogios svetainės funkcijos neveiks.
Pabrėžiame, kad bet kkia informacija nebus naudojama marketingo, analizės ar kitiems su svetainės darbu nesusijusiems tikslams.

Privatumo politikos keitimas

1. SODINU turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką apie tai pranešant svetainėje ar/bei Jūsų nurodytu el. paštu.
2. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami svetainėje.
3. Jeigu klientas nesutinka su nauja Privatumo politikos redakcija, klientas turi teisę atsisakyti toliau naudotis svetainės paslaugomis bei paprašyti pašalinti visus su juo susijusius kontaktinius duomenis informuojant el. paštu arba telefonu.
4. Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo klientas ir toliau naudojasi svetainės teikiamomis paslaugomis yra laikoma, kad klientas sutinka su nauja redakcija.

Turite klausimų? Jei turite klausimų dėl šių privatumo nuostatų, prašome kreiptis telefonu 8 685 31666 arba pasinaudojant svetainės kontaktine forma.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2018 gegužės mėn. 22 d.