Dvimečiai

Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Blizgė darželinė (Lunaria Annua mišinys) sėklos - 30 vnt (#1791)

0.95€

Darželinė blizgė – bastutinių šeimos dvimetis, žolinis augalas. Auga Europoje, Šiaurės Amerikoje, kai kur Azijoje.Aukštis 30-90 cm. Lapai karpytais kraštais. Žydi gegužės - liepos mėnesiais kvapniais violetinės, rožinės ar baltos spalvos, bites viliojančiais žiedais.Vaisius - ankštara, sudaryta iš didelių, 3 cm skersmens parlamutrinės spalvos sėklų..

Greita peržiūra

Blizgė darželinė (Lunaria Annua) sėklos - 40 vnt (#855)

0.99€

Darželinė blizgė – bastutinių šeimos dvimetis, žolinis augalas. Auga Europoje, Šiaurės Amerikoje, kai kur Azijoje.Aukštis 30-90 cm. Lapai karpytais kraštais. Žydi gegužės - liepos mėnesiais kvapniais violetinės spalvos, bites viliojančiais žiedais.Vaisius - ankštara, sudaryta iš didelių, 3 cm skersmens parlamutrinės spalvos sėklų dėžučių.Auga mišku..

Greita peržiūra

Gvazdikas (Dianthus Caryophyllus Stambiažiedžių mišinys) sėklos - 70 vnt (#1104)

0.95€

Gvazdikas kilęs greičiausiai iš Viduržemio jūros regiono, bet jau prieš 2000 metų išplatintas po pasaulį.Tai daugiametis, iki 60 cm aukščio užaugantis žolinis augalas. Lapai pilkšvai arba melsvai žali, iki 15 cm ilgio. Žiedai 3–5 cm skersmens, kvapnūs, įvairiaspalviai, dvigubi.Tai populiari skinama gėlė, dovanojama įvairiomis progomis. Gentis -..

Greita peržiūra

Gvazdikas barzdotasis (Dianthus Barbatus Newport Pink) sėklos - 200 vnt (#1766)

0.99€

Populiari darželių ir gėlynų gėlė gausiai žydinti visą vasarą rožinės spalvos į žiedynus susitelkusiais žiedais. Žiedai dažnai skinami, o pamerkti vazose išsilaiko ilgai.Auga iki 50 cm aukščio ir 30 cm pločio krūmeliais.Dažniausiai auginamos alpinariumuose, mišriuose gėlynuose, vazonuose, konteineriuose. Augimo sąlygoms gėlė nėra reikli, tačiau ger..

Greita peržiūra

Gvazdikas barzdotasis (Dianthus Barbatus Scarlet Queen) sėklos - 250 vnt (#1103)

0.69€

Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai paprasti, raudoni, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - liepos mėn.Šurpiniai gvazdikai nereiklūs šviesai, atsparūs šalnoms ir šal..

Greita peržiūra

Gvazdikas kininis (Dianthus Chinensis Holborn Glory) sėklos - 150 vnt (#1764)

0.99€

Apytiksliai 150 sėklų 0,5g pakuotėje.Dvimetė gėlė iki 50 cm aukščio, dvispalviais (balta - raudona) gausiais žiedynais. Žydi nuo birželio iki rugpjūčio. Žiedia skinami. Tinka auginti mišriuose gėlynuose, vazonuose, skynimui.Geriausia saulėta vieta, vidutiniškai derlingi ir drėgni dirvožemiai. Gentis - Dianthus Rūšis - Chinensis Porūšis - Ho..

Greita peržiūra

Gvazdikas šiurpinis (Dianthus Barbatus Albus) sėklos - 250 vnt (#1518)

0.99€

Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai sniego baltumo, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Tinka auginti grupėmis, skynimui.Šurpiniai gvazdikai nereiklū..

Greita peržiūra

Gvazdikas šiurpinis (Dianthus Barbatus Black Magic) sėklos - 200 vnt (#1519)

0.95€

Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai tamsiai purpurinės spalvos, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Tinka auginti grupėmis, skynimui.Šurpiniai gvazdi..

Greita peržiūra

Gvazdikas Šiurpinis (Dianthus Barbatus Electron mišinys) sėklos - 200 vnt (#1711)

1.39€

Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, iki 60 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai paprasti, įvairių spalvų, sutelkti į daugiažiedžius skydelius. Žydi gegužės - liepos mėnesiais nuo antrųjų metų.Šurpiniai gvazdikai nereiklūs šviesai, atsp..

Greita peržiūra

Karšulis ilgagalvis (Dipsacus Sativus) sėklos - 80 vnt (#1872)

0.95€

Karšuliai yra dvimečiai augalai – pirmaisiais metais išaugina lapų skrotelę, o kitų metų vasarą pražysta, subrandina sėklas ir žūsta. Įdomūs žiedynai – stambios kiaušiniškos formos galvutės, kurios ilgą laiką būna žalios. Žiedai rožinės spalvos, smulkūs. Pritraukia daug kamanių ir drugelių. Peržydėję brandina sėklas ir pamažu džiūsta. Karšulio stie..

Greita peržiūra

Kmynas paprastasis Rekord (Carum Carvi) sėklos - 400 vnt (#879)

0.85€

Apytiklsiai 400 sėklų pokelyje (6-7 metrų vagelei)Paprastasis kmynas – salierinių šeimos augalų rūšis, vienintelė iš kmyno genties auganti Lietuvoje.Augalas 30-120 cm aukščio, dvimetis ar daugiametis. Šaknis cilindriška arba verpstiška, liemeninė. lapai 2-3 kartus plunksniškai suskaldyti. Žiedynas – smulkių baltų ar rausvų žiedelių skėtis. Žydi geg..

Greita peržiūra

Naktižiedė rytinė (Silene Orientalis) sėklos - 100 vnt (#1967)

1.85€

Ryškiai žydintis žolyinis augalas, ne itin gausiai paplitęs, bet labai dekoratyvus ir lengvai auginamas.Ši gėlė, auginama pakabinamuose vazonėliuose, papuoš kiekvieną pergolę ar pavėsinę. tinka ir klomboms, gėlynams kartu su kitomis vienmetėmis ar daugiametėmis gėlėmis.Auginama pavieniui šalia kitų augalų, tačiau gražiau atrodo grupelėmis. Žydi rož..

Greita peržiūra

Našlaitė (Viola Wittrockiana Geltona juodaakė) sėklos - 120 vnt (#1316)

1.99€

Šios našlaitės pražįsta itin anksti pavasarį (kovas - gegužė) bei žydi iki šalčių (spalis lapkritis) geltonais su juodomis akutėmis žiedais. Žali lapeliai išlieka visą žiemą.Komapktiškos, iki 15 cm aukščio. Tinka vazonams, mišriems gėlynams kiek privačiose, tiek ir viešose erdvėse. Tai viena iš populiariausių komercinių rūšių. Gentis - Viola..

Greita peržiūra

Našlaitė darželinė (Viola Wittrockiana Adonis) sėklos - 200 vnt (#1419)

0.95€

Apytiksliai 150 sėklų 0,4g pakuotėje.Dvimetės iki 15-20 cm aukščio gėlės įspūdingai gražios - žydros su baltos spalvos viduriu - žiedais.Šias gėlytes labai populiaru sodinti kapinėse, ypač anksti pavasarį ar vėlų rudenį, nes jos nebijo šalčio ir yra spalvingos. Tinka gėlynams, balkonų loveliams, kapinių puošimui.Retas žino, kad tai idealios gėlės s..

Greita peržiūra

Našlaitė darželinė (Viola Wittrockiana Balta-juoda) sėklos - 250 vnt (#1408)

0.89€

Labai ryškiai ir dailiai dideliais baltais su juodai-violetinės spalvos plėmais žydinčios gėlės. Jos tikrai puoš Jūsų gėlynus ar balkonus.Šias gėlytes labai populiaru sodinti kapinėse, ypač anksti pavasarį ar vėlų rudenį, nes jos nebijo šalčio ir yra spalvingos. Retas žino, kad tai idealios gėlės saulėtoms vietoms ar pusiau pavėsiui, jos gerai jauč..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 48 (4 puslapių)