Margenis darželinis (Coleus Blumei Erfurto mišinys) sėklos - 150 vnt (#1181)

Margenis darželinis (Coleus Blumei Erfurto mišinys) sėklos - 150 vnt (#1181)

1.31€ -12%
Prekės kodas: #1181
Prieinamumas: 4
Peržiūrėta kartų: 3736

Detalesnis aprašymas

Augalas, dabar vis dažniau vadinamas darželiniu gumbinu, mėgstamas dėl spalvingų lapų - nuo skaisčiai geltonų ir raudonų iki juodai violetinių, išmargintų įvairiausiais išraiškingais raštais. Spalvų paletėje margenių hibridai neturi nebent švarios mėlynos spalvos. Daugelio lapai panašūs į dilgėlių, bet yra raukšlėtų, garbanotais ir banguotais kraštais. Beje, lapų spalvinė gama ir forma priklauso ir nuo jų amžiaus – jauni augalai atrodo vienaip, seni kitaip.
Šis augalas išauga iki 50 cm aukščio.
Tai – daugiametis augalas, bet greit prarandantis dekoratyvumą: su amžiumi apatiniai lapai nukrinta, stiebas nuplinka. Patartina nugenėti senesnes šakeles – tai margeniams visuomet tik į naudą: leis daugiau šoninių ataugų ir krūmeliai bus vešlesni. Be to, silpni augalo stiebai mažiau ištįsta, jeigu jų viršūnėlės nuskabomos. Kita vertus, auga margeniai labai greitai, tad dažnai galima atnaujinti.
Skaitykite daugiau: http://www.manonamai.lt


Gentis - Coleus
Rūšis - Blumei
Porūšis - Erfurto mišinys
Pavadinimas - Margenis darželinis
Spec. paruošimas - Nebūtinas
Klimato zonos - 4 - 10
Aukštis - 0,50 m
Plotis - 0,30 m
Augalo tipas - Vienmetė gėlė
Augimo vieta - Saulėta, dalinis šešėlis
Augimo greitis - Vidutinis
Dirvos PH - Nežymiai rūgšti - neutrali (pH 6-7)
Dirvos tipas - Derlinga, laidi
Drėgmės poreikis - Vidutinis
Naudojimas / paskirtis - Labai įspūdingas įvairiaspalvis akcentas gėlynams ir vazonams

DAIGINIMO INSTRUKCIJA
Jei ketinate auginti viduje, sėti galite ištisus metus. Sėklas įspauskite drėgnos žemės paviršiuje, kol sudygs pridenkite. Laikykite šiltoje ir pakankamai šviesioje vietoje. Kai sustiprės, laikydami už lapelių, persodinkite į didesnį vazoną po keletą.
Auginimui lauke:
Sėkite nuo vasario iki balandžio įspausdami drėgnos žemės paviršiuje viduje. Reikalinga šilta, šviesi vieta bei +15-+20C temperatūra.
Žemė turi būti nuolat drėgna.
Paprastai sudygsta per 14-28 dienas.
Į lauką persodinkite 20 cm atstumais tik po paskutinių šalnų gegužės mėnesį. Laistykite reguliariai. Geriausia dalinai saulėta vieta.

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas