Kosmėja (Cosmos Sulphureus Ladybird mišinys) sėklos - 30 vnt (#913)

2.15€
Prekės kodas: #913
Prieinamumas: 8
Peržiūrėta kartų: 3686

Detalesnis aprašymas

Tai vienmetės, žemaūgės, gražiaspalvės gėlės.
Patrauklus ne tik jų kompaktiškas dydis, bet ir ilgas žydėjimo laikas - nuo birželio iki spalio mėnesio džiugina pusiau pilnaviduriais raudonos, oranžinės ir geltonos spalvų žiedais.
Gėlė puikiai tinka mišriems gėlynams ar auginimui vazonuose pergolėse, pavėsinėse, balkonams puošti.
Augalas tinkamas sodinti ten, kur kasdienė priežiūra gali būti neįmanoma (kapai, užmiesčio sodybos, "tinginių" gėlynai).

Gentis - Cosmos
Rūšis - Sulphureus
Porūšis - Ladybird mišinys
Pavadinimas - Kosmėja
Spec. paruošimas - Nebūtinas
Klimato zonos - 3 - 10
Aukštis - 0,30 - 0,35 m
Plotis - 0,20 - 0,25 m
Augalo tipas - Vienmetis
Augimo vieta - Saulėta
Augimo greitis - Greitas
Dirvos PH - Nereiklus
Dirvos tipas - Nereiklus
Drėgmės poreikis - Sausroms atsparus, vidutinio drėgnumo dirvos
Naudojimas / paskirtis - Augalas tinkamas sodinti ten, kur kasdienė priežiūra gali būti neįmanoma (kapai, užmiesčio sodybos, "tinginių" gėlynai)
Žydėjimo laikas - Birželis - spalis
Lapų / žiedų spalva - Žalia / Raudona, oranžinė, geltona

DAIGINIMO INSTRUKCIJA
1. Sėkloms specialus paruošimas prieš dygimą nereikalingas, todėl geriausia sėti viduje (šildomoje patalpoje) žiemos pabaigoje.
2. Sėkite tam paruoštoje dirvoje. Nenaudokite lauko žemės, nes joje gausu mikrobų ir ligų sukėlėjų, taip pat nepatariame pirkti kompostinės žemės. Naudokite specialius daiginimui skirtus mišinius (“Durpeta” durpių mišinys daiginimui). Paruoštą žemė sulaistykite ir palaukite, kad vandens perteklius nusigertų.
3. Sėkite ant drėgnos žemės paviršiaus, sėklas įspauskite. Indą ar vazonėlį pridenkite skaidria plėvele ar stiklu.
4. Daiginkite šviesioje patalpoje, kurioje temperatūra ne žemesnė kaip +18 laipsnių.
5. Laistykite periodiškai, kad žemė neišdžiūtų. Plėvelę ar stiklą bent valandai per dieną nuimkite, kad nesusidarytų pelėsis.
6. Dygimas turi prasidėti maždaug po savaitės, tačiau nuolat sekite – tik sėkloms išdygus, plėvelę ar stiklą kasdien vis labiau atidenkite.
7. Jei daiginate didesnėje daigykloje, daigams paaugus iki ~5 cm, juos išskirstykite į atskirus vazonėlius po vieną ar po keletą.
8. Į nuolatinę vietą lauke sodinkite tik susitiprėjusius augalus kai žemė jau yra pakankamai šilus (dažniausiai birželio pradžioje).
Galima sėti ir lauke orams atšilus, pasibaigus šalnoms. Pasirinkite saulėtą vietą. Berkite sėklas ant drėgnos žemės paviršiaus. Uždenkite agro plėvele. Tačiau taip daiginamas augalas tais pačiais metais nebus toks stiprus, kaip išdaigintas viduje.

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas