Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Purkštuvas akumuliatorinis, 1L | Proline

48.49€

Purkštuvas akumuliatorinisĮkraunamas per USB Akumuliatiorius li-ion 3,6vTalpa - 1LGamintojas - Proline..

Greita peržiūra

Purkštuvas slėginis 5L, teleskopinis kotas, 2,5 bar | Proline

44.99€

Talpa: 5 LReguliuojamas teleskopinis kotas: 490-880mmSlėgis: 2.5barGamintojas: Proline..

Greita peržiūra

Purkštuvas slėginis 8L, teleskopinis kotas, 2,5 bar | Proline

52.19€

Talpa: 8 LReguliuojamas teleskopinis kotas: 490-880mmSlėgis: 2.5barGamintojas: Proline..

Greita peržiūra

Purkštuvas slėginis rankinis 2L Proline | 07902

17.09€

Mažas, lengvas purkštuvas. Puikiai tinka namams ir namų sodui.Šie purkštuvai naudojami augalų drėkinimui ar apsaugos produktų purškimui. Didelis darbo efektyvumas ir ergonomika.Purkštuvo talpa: 2 L105 mm antgalisMaks. 2,5 baro..

Greita peržiūra

Purkštuvas slėiginis rankinis 1,5L Proline | 07901

14.69€

Mažas, lengvas purkštuvas. Puikiai tinka namams ir namų sodui.Šie purkštuvai naudojami augalų drėkinimui ar apsaugos produktų purškimui. Didelis darbo efektyvumas ir ergonomika.Purkštuvo talpa: 1,5 lMaks. 2,5 baro..

Greita peržiūra
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 1,5L, Proline

11.19€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Su reguliuojamu antgaliu.Talpa - 1.5 litrai.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 11L, Proline

51.79€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 56 cm purkštuvo rankena su reguliuojamu antgaliu125 cm vamzdelisTalpa - 11 litrų.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

Parduota
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 16L, Proline

44.79€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 90 cm purkštuvo rankena ir trys papildomi antgaliai (dvigubi, plokšti, reguliuojami su keturiomis skylėmis).140 cm vamzdelisTalpa - 16 litrų...

Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 7L, Proline

38.09€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 56 cm purkštuvo rankena su reguliuojamu antgaliu.125 cm vamzdelisTalpa - 7 litrai.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

-10%
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, kuprinės tipas, rankinis, 16L

22.99€ 25.49€

Rankinis slėginis 16 L purkštuvas (kuprinės tipas).Turi papildomą srauto (purkštuko) reguliavimą ir bako užpildymo skalę. Patogūs diržai leidžia lengvai nešioti purkštuvą ant nugaros. Purkštuvo rankena su užraktu nuo netyčinio įjungimo.Skirtas purkšti augalų apsaugos priemones, trąšas.Dėl aukšto efektyvumo ir paprasto naudojimo, purkštuvas puikiai ..

Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas