Meniu
Jūsų krepšelis

Dekoratyvių žolių sėklos

Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #877
Apytiksliai 100 sėklų 0,1g pakuotėje.Kvapni, iki 60-80cm aukščio, dekoratyvi tvirtais kereliais gėlė arba ornamentali žolė.Galima suformuoti vienmetę gyvatvorę, auginti kaip dekoratyvinį akcentą pievelėje. Tinka džiovinimui bei dekoratyvių puokščių kompanavimui.Mėgsta derlingas laidžias, drėgnas dir..
1.25€
Be PVM:1.25€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1341
Vienemtis žolinis augalas iki 50-60 cm aukščio, su dekoratyviomis lašo formos didelėmis sėklomis. Iš jų galima verti karolius, panaudoti sausažiedžių augalų kompozicijoms. Spragintos sėklos naudojamos rytietiškų arbatų gaminimui.Gerai auga įprastoje sodo žemėje saulėkaitoje arba dalinai saulėtose vi..
1.19€
Be PVM:1.19€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1426
Puošnus varpinis stepių augalas. Dekoratyviausias būna žydėjimo metu birželio - liepos mėnesiais.Tinka auginimui gėlynuose, įvairioms kompozicijoms lauko vazose, sausoms puokštėms.Bijo didelės drėgmės, ypač žiemą, todėl Lietuvoje dažniausiai auginama kaip vienmetė.Vidutiniškai 100 sėklų 0.05g pakuot..
1.35€
Be PVM:1.35€
Gamintojas: Dürr Samen (Vokietija \ Germany) Prekės ID: #1923
Lanksčioji citrinžolė, Rytų Azijos virtuvėje vadinama „sereh“, yra kilusi iš Indijos. Su emigrantais ji nukeliavo į tropinę Afriką ir Centrinę Ameriką. Ten ji populiari kaip daržovė ir prieskonis, todėl auginama didžiuliais kiekiais.Savo tėvynėje šis daugiametis augalas užauga iki 1,80 m aukščio. St..
2.15€
Be PVM:2.15€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #541
Šis eraičinas gali būti auginamas didesniuose plotuose kaip pievų žolė, tačiau dėl savo dekoratyvumo yra populiarus ir itin mėgstamas kaip mišrių želdynų ar gėlynų puošmena, gražiai atrodo auginamas pavieniui ar mažesnemis grupelėmis tiesiog vejose ar kitose matomose vietose. Lapeliai melsvai pilkšv..
0.89€
Be PVM:0.89€
Gamintojas: Johnsons (Didžioji Britanija \ UK) Prekės ID: #1432
Daugiametis iki 90 cm aukščio žolinis augalas.Žiedai šviesiai rožinės spalvos, sukrauti tankiame cilindro formos žiedyne.Tinka auginti gėlynų pakraščiuose.Geriau auga rūgščiose dirvose, durpinguose dirvožemiuose, pusiau pavėsingose vietose. Gentis - Persicaria Rūšis - Bistorta Porūšis - Supe..
1.75€
Be PVM:1.75€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1724
Daugiametės, krūmo formos laukinės gėlės.Tai puošnus,daugiametis augalas, su ilgai žydinčiais varpų formos žiedynais. Žiedai skleidžiasi iš viršaus į apačią.Liatriai gerai auga saulėtose, atvirose vietose, apysausėje arba normalaus drėgnumo, purioje derlingoje dirvoje. Netinka sunki žemė ir šlapia v..
1.09€
Be PVM:1.09€
Daugiamečiai, labai puošnūs, į meldus panašūs varpiniai augalai.Lapai žali, siauri, ilgi, lacentiški.Puikiai žiemoja, o žiedynai dekoratyvūs išlieka iki pat žiemos.Dirvai nereiklūs, bet geriau auga lengvuose laidžiuose dirvožemiuose saulėtose vietose. Apytiksliai 30 sėklų 0.05g pakuotėje. Gent..
1.65€
Be PVM:1.65€
Gamintojas: Johnsons (Didžioji Britanija \ UK) Prekės ID: #1741
Ši dekoratyvi žolė auga greitai. Lapai siauri ir ilgi (ilgis 1-2 m, plotis iki 1 cm) su labai aštriais, greitai sužaloti galinčiais kraštais. Žiedai susitelkę į tankias rausvas šluoteles, kurių ilgis 20-40 cm. Jos įsitvrtina 2-3 m ilgio stiebų galuose.Šiltesniuose kraštuose greitai plinta, nereiklus..
1.49€
Be PVM:1.49€
Gamintojas: Dürr Samen (Vokietija \ Germany) Prekės ID: #880
Vienmečiai, išaugantys iki 40 cm aukščio. Labai dekoratyvūs - tamsiai purpurinės spalvos lapai. Jauni augalai dažnai žali, tačiau netrukus keičia spalva. Reikalinga tieisoginė saulėkaita, molinga ir humusinga dirva bei daug drėgmės. Jei auginate vazonuose, geriau kad lėkštelėje visuomet jo būtų.Tink..
2.09€
Be PVM:2.09€
Gamintojas: Johnsons (Didžioji Britanija \ UK) Prekės ID: #1659
Striepsnenis grakštusis – kompaktiškas, nereiklus daugiametis dekoratyvus augalas, gražiai adrodantis mišriuose gėlynuose, grupelėmis vejose arba auginamas pavieniui. Labai atsparus sausroms (kilęs iš sausų vakarinių Jungtinių Amerikos Valstijų ir Meksikos, kur dirvožemis yra sausas ir šarminis).Sia..
1.69€
Be PVM:1.69€
Gamintojas: N.L. Chrestensen (Vokietija / Germany) Prekės ID: #2057
Vienmečiai, labai greitai augantys augalai. Užauga iki 2 m aukščio.Lapai dideli, žiedai švelniai rožinės spalvos, maloniai kvepia.Džiovinti lapai naudojami tabako gamyboje.Geriau auga puriose, humusingose laidžiose dirvose, saulėtose ar dalinai saulėtose vietose. Gentis - Nicotiana Rūšis - Ta..
1.95€
Be PVM:1.95€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)