Dekoratyvūs vazonai

Glaustas vaizdavimas:

Asotis dekoratyvus metalinis, baltas | 11,5 x 18,5 x 17 cm

5.69€

Spalva: BaltaMedžiaga: dažyta skardaTalpa: 1000 mlApytiksliai matmenys: 11,5 x 18,5 x 17 cm..

Dekoratyvus kibirėlis vazonėlis, cinkuotas 16x14x20 cm

5.39€

Medžiaga: CinkasTalpa: 1500 mlSpalva: SidabrasApytiksliai matmenys: 16,2 x 14 x 20 cm..

Dekoratyvus krepšys Ibergarden, vytelių 15x13x15 cm

5.19€

Dekoratyvus vazonas - krepšys gėlėms ar kitiems buities daikatms.Medžiaga: vytelėsDydis: 15x13x15 cm..

-11%
Greita peržiūra

Dekoratyvus vazonas / kibirėlis | 29 x 27 x 37 cm

13.52€ 15.19€

Spalva: BaltaMedžiaga: skardinisApytiksliai matmenys: 29 x 27 x 37 cm..

Dekoratyvus vazonas trijų lygių Respana Trio, antracito spalva

13.09€

Minimalistinių ir drąsių aranžuočių mėgėjai dažniausiai ieško paprastų ir originalių sprendimų. „Respana“ kolekcija yra puikus atsakas į šiuos poreikius, nes ji sujungia funkcionalumą su elegancija.Visa modelių serija ir daugialypis jų naudojimas leidžia sukurti įvairias efektyvias kompozicijas.Specifikacijos:Gamintojas: Prosperplast, linija: „Resp..

Dekoratyvus vazonas trijų lygių Respana Trio, terakotos spalva

13.09€

Minimalistinių ir drąsių aranžuočių mėgėjai dažniausiai ieško paprastų ir originalių sprendimų. „Respana“ kolekcija yra puikus atsakas į šiuos poreikius, nes ji sujungia funkcionalumą su elegancija.Visa modelių serija ir daugialypis jų naudojimas leidžia sukurti įvairias efektyvias kompozicijas.Specifikacijos:Gamintojas: Prosperplast, linija: „Resp..

Padėklas gėlės vazonui, su ratukais

7.39€

Apytiksliai matmenys: ø 37 x 12,5 cm..

-12%
Greita peržiūra

Padėklas su ratukais Green Time, plastikas, ruda spalva, Ø 32 cm

8.70€ 9.89€

Plastikinis su ratukaisSpalva: RudaApytikris skersmuo: Ø 32 cm..

Prieskonių vazonas Coubi Herbal, baltas DS65

4.29€

Šis prieskonių vazonas atkreipia dėmesį savo originalia forma, kuri jūsų namams suteiks originalaus charakterio. Tai taip pat puikiai atrodys balkone ar terasoje.Papildomas jo pranašumas yra specialios ertmės, esančios dugne, surenkančios vandens perteklių.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Coubi HerbalMedžiaga: plastikasBalta spalvaPlo..

-8%
Greita peržiūra

Prieskonių vazonas Coubi Herbal, trigubas, antracito spalva

10.20€ 11.09€

Trigubas kaskadinis vazonas, kuriame tilps visas vaistažolių ir prieskonių sodas!Tai atkreips dėmesį savo originalia forma ir sumaniu dizainu. Paprasta surinkti. Dėl specialių įdubų dugne, kur surenkamas vandens perteklius, jį taip pat galima atskirti ir naudoti kaip 3 atskirus vazonus.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Coubi HerbalMedž..

Prieskonių vazonas Coubi Herbal, trigubas, balta spalva DS69

11.29€

Trigubas kaskadinis vazonas, kuriame tilps visas vaistažolių ir prieskonių sodas!Tai atkreips dėmesį savo originalia forma ir sumaniu dizainu. Paprasta surinkti. Dėl specialių įdubų dugne, kur surenkamas vandens perteklius, jį taip pat galima atskirti ir naudoti kaip 3 atskirus vazonus.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Coubi HerbalMedž..

Prieskonių vazonas Coubi Herbal, trigubas, pakabinamas, antracito spalva

16.99€

„Coubi DKN300W“ trigubas kaskadinis vazonas iš „Coubi Family“ serijos, pakabinamas ant ilgos grandinės. Puikiai tinka namuose auginti vaistažoles ir prieskonius.Originali, šiuolaikiška forma paverčia ją puikia bet kokio namo puošmena. Naujoviškas dizainas leidžia lengvai jį sumontuoti. Jo dugne yra specialios įdubos, kuriose surenkamas vandens pert..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Prieskonių vazonas Coubi Herbal, trigubas, pakabinamas, balta spalva DS

15.49€

„Coubi DKN300W“ trigubas kaskadinis vazonas, pakabintas ant ilgos grandinės. Puikiai tinka namuose auginti vaistažoles ir prieskonius.Originali, šiuolaikiška forma paverčia ją puikia bet kurių namų puošmena. Naujoviškas dizainas leidžia lengvai jį sumontuoti. Jo dugne yra specialios įdubos, kuriose surenkamas vandens perteklius.Specifikacijos:Gamin..

Prieskonių vazonas Limes Dublo, su žirklėmis, balta spalva

6.09€

„Limes Dublo“ prieskoninių žolelių vazonas išsiskiria originalia, modernia forma.Komplekte yra „Herbs Cut“ žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Limes DubloMedžiaga: plastikasBalta spalvaPlotis: 120 mmIlgis: 250 mmAukštis: 120 mmSvoris: 185 gTalpa: 2,3 L..

Prieskonių vazonas Limes Dublo, su žirklėmis, betono spalva

6.09€

„Limes Dublo“ prieskoninių žolelių vazonas išsiskiria originalia, modernia forma.Komplekte yra „Herbs Cut“ žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Limes DubloMedžiaga: plastikasBetono spalvaPlotis: 120 mmIlgis: 250 mmAukštis: 120 mmSvoris: 185 gTalpa: 2,3 L..

Prieskonių vazonas Limes Dublo, su žirklėmis, grafito spalva

5.29€

„Limes Dublo“ prieskoninių žolelių vazonas išsiskiria originalia, modernia forma. Komplekte yra „Herbs Cut“ žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: Limes DubloMedžiaga: plastikasGrafito spalvaPlotis: 120 mmIlgis: 250 mmAukštis: 120 mmSvoris: 185 gTalpa: 2,3 L..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Prieskonių vazonas Limes Uno DLU130, su žirklėmis, balta spalva

4.69€

Vazonas prieskoniniams ir vaistiniams augalams. Komplekte: žirklės trigubais ašmenimis.SPECIFIKACIJA:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Limes Uno“Medžiaga: plastikasBalta spalvaDydis: plotis 130 mm; ilgis 130 mm; aukštis 140 mm.Svoris: 80 gTalpa: 1,3 L..

Prieskonių vazonas Limes Uno DLU130, su žirklėmis, betono spalva

4.69€

„Limes Uno“ vazonas auginant vaistažoles ir prieskoninius augalus namuose. Moderni forma, žirklės Herbs Cut trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Limes Uno“Medžiaga: plastikasSpalva: betonoDydis: plotis 130 mm; ilgis 130 mm, aukštis 140 mm.Svoris: 80 gTalpa: 1,3 L..

Prieskonių vazonas Limes Uno DLU130, su žirklėmis, grafito spalva

4.69€

Vazonas prieskoniniams ir vaistiniams augalams. Komplekte: žirklės trigubais ašmenimis.SPECIFIKACIJA:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Limes Uno“Medžiaga: plastikasGrafito spalvaDydis: plotis 130 mm; ilgis 130 mm; aukštis 140 mm.Svoris: 80 gTalpa: 1,3 L..

-9%
Greita peržiūra

Prieskonių vazonas Limes Uno DLU150, su žirklėmis, balta spalva

4.81€ 5.29€

„Limes Uno“ prieskonių ir vaistažolių vazonas - šiuolaikinė forma, žirklės su trimis ašmenimis. Tai tikrai gražus akcentas kiekvienam interjerui.Specifikacijos:Balta spalvaMedžiaga: plastikasTūris: 1,9 LSkersmuo: 15 cm, aukštis: 16 cm..

Prieskonių vazonas Respana Trio, trigubas, pilkas DRET123S

13.09€

Minimalistinių ir drąsių aranžuočių mėgėjai dažniausiai ieško paprastų ir originalių sprendimų. „Respana“ kolekcija yra puikus atsakas į šiuos poreikius, nes ji sujungia funkcionalumą su elegancjaSpecifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Respana Trio“Medžiaga: plastikasPilka spalvaDydis: plotis 470 mm, ilgis 470 mm, aukštis 405 mm.Svoris: 107..

Prieskonių vazonas Twins Cube, su žirklėmis, balta spalva

5.69€

„Twins Cube“ originalios formos dvigubas vazonas prieskoninių ar vaistinių augalų auginimui viduje. Komplekte ir "Herbs Cut" žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Twins Cube“Medžiaga: plastikasBalta spalvaDydis: plotis 110 mm, ilgis 244 mm, aukštis 120 mm.Svoris: 245 gTalpa: 2,5 L..

Prieskonių vazonas Twins Cube, su žirklėmis, betono spalva

5.69€

„Twins Cube“ originalios formos dvigubas vazonas prieskoninių ar vaistinių augalų auginimui viduje. Komplekte ir "Herbs Cut" žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Twins Cube“Medžiaga: plastikasBetono spalvaDydis: plotis 110 mm, ilgis 244 mm, aukštis 120 mm.Svoris: 245 gTalpa: 2,5 L..

Prieskonių vazonas Twins Cube, su žirklėmis, grafito spalva

5.69€

„Twins Cube“ originalios formos dvigubas vazonas prieskoninių ar vaistinių augalų auginimui viduje. Komplekte ir "Herbs Cut" žirklės su specialiais trigubais ašmenimis.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Twins Cube“Medžiaga: plastikasGrafito spalvaDydis: plotis 110 mm, ilgis 244 mm, aukštis 120 mm.Svoris: 245 gTalpa: 2,5 L..

Vazona spakabinamas Rato Round, su įdėklu, baltas | DRTW260

12.69€

Pakabinamas vazonas, apvalus. RATO kolekcijos versija.„Rato Round“ yra paprastas, apvalus vazonas, kurio tekstūra primena rotango pynę. Šios serijos puoduose derinama patogumas, funkcionalumas ir dizainas. RATO kolekcijos emblema.Parduodama kartu su įdėklu ir virve vazonui pakabinti.Techninės specifikacijos:Gamintojas: Prosperplast, linija RatoMedž..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Vazonas su įdėklu Heos DPHEW400 baltas

19.09€

„Heos“ apvalus vazonas leidžia sukurti gražų, unikalų interjerą, derinant skirtingus stilius ir pageidavimus. Komplekte yra įdėklas augalo sodinimui ir auginimui.užtaisas.Techninės specifikacijos:Gamintojas Prosperplast, linija - HeosSu įdėkluMedžiaga: plastikasSkersmuo: 390 mmAukštis: 440 mmSpalva: balta..

Vazonas su įdėklu Heos DPHEW400 vario spalva

19.59€

„Heos“ apvalus vazonas leidžia sukurti gražų, unikalų interjerą, derinant skirtingus stilius ir pageidavimus. Komplekte yra įdėklas augalo sodinimui ir auginimui.užtaisas.Techninės specifikacijos:Gamintojas Prosperplast, linija - HeosSu įdėkluMedžiaga: plastikasSkersmuo: 390 mmAukštis: 440 mmSpalva: vario..

Vazonas su įdėklu Heos DPHEW400, antracito spalva

19.09€

„Heos“ apvalus vazonas leidžia sukurti gražų, unikalų interjerą, derinant skirtingus stilius ir pageidavimus. Komplekte yra įdėklas augalo sodinimui ir auginimui.užtaisas.Techninės specifikacijos:Gamintojas Prosperplast, linija - HeosSu įdėkluMedžiaga: plastikasSkersmuo: 390 mmAukštis: 440 mmSpalva: antracito..

Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 baltas DS12

7.79€

Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 ne tik praktiškas, net ir papuoš bet kokią aplinką. Tinka balkonams, terasoms, verandoms, viduje.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Boardee Fencycase“Tipas: vazonas / konteinerisMedžiaga: plastikasDydis: plotis 380 mm, gylis 180 mm, aukštis 162 mm.Balta spalva..

Greita peržiūra

Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 rudas

8.49€

Vazonas / konteineris Boardee Fencycase DDEF400 ne tik praktiškas, net ir papuoš bet kokią aplinką. Tinka balkonams, terasoms, verandoms, viduje.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastLinija: „Boardee Fencycase“Tipas: vazonas / konteinerisMedžiaga: plastikasDydis: plotis 380 mm, gylis 180 mm, aukštis 162 mm.Bronzos (ruda) spalva..

Rodoma nuo 1 iki 30 iš 377 (13 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas