Meniu
Jūsų krepšelis

Dvimečiai

Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1791
Darželinė blizgė – bastutinių šeimos dvimetis, žolinis augalas. Auga Europoje, Šiaurės Amerikoje, kai kur Azijoje.Aukštis 30-90 cm. Lapai karpytais kraštais. Žydi gegužės - liepos mėnesiais kvapniais violetinės, rožinės ar baltos spalvos, bites viliojančiais žiedais.Vaisius - ankštara, sudaryta iš d..
0.95€
Be PVM:0.95€
Gamintojas: N.L. Chrestensen (Vokietija / Germany) Prekės ID: #855
Darželinė blizgė – bastutinių šeimos dvimetis, žolinis augalas. Auga Europoje, Šiaurės Amerikoje, kai kur Azijoje.Aukštis 30-90 cm. Lapai karpytais kraštais. Žydi gegužės - liepos mėnesiais kvapniais violetinės spalvos, bites viliojančiais žiedais.Vaisius - ankštara, sudaryta iš didelių, 3 cm skersm..
0.99€
Be PVM:0.99€
Gamintojas: Dürr Samen (Vokietija \ Germany) Prekės ID: #1360
Dvimetis arba daugiametis, iki 1 m aukščio žolinis prieskoninis-vaistinis augalas, kvepiantis česnaku, ypač patrintas.Medingas, turintis daug vitamino C, eterinio aliejaus, mineralinių ir kt. medžiagų. Lapai yra švelnaus česnakų skonio. Šaknys naudojamos kaip krienų. Gentis - Alliaria Rūšis ..
2.69€
Be PVM:2.69€
Gamintojas: N.L. Chrestensen (Vokietija / Germany) Prekės ID: #1104
Gvazdikas kilęs greičiausiai iš Viduržemio jūros regiono, bet jau prieš 2000 metų išplatintas po pasaulį.Tai daugiametis, iki 60 cm aukščio užaugantis žolinis augalas. Lapai pilkšvai arba melsvai žali, iki 15 cm ilgio. Žiedai 3–5 cm skersmens, kvapnūs, įvairiaspalviai, dvigubi.Tai populiari skinama ..
0.95€
Be PVM:0.95€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1766
Populiari darželių ir gėlynų gėlė gausiai žydinti visą vasarą rožinės spalvos į žiedynus susitelkusiais žiedais. Žiedai dažnai skinami, o pamerkti vazose išsilaiko ilgai.Auga iki 50 cm aukščio ir 30 cm pločio krūmeliais.Dažniausiai auginamos alpinariumuose, mišriuose gėlynuose, vazonuose, konteineri..
0.56€ 0.95€
Be PVM:0.56€
Gamintojas: N.L. Chrestensen (Vokietija / Germany) Prekės ID: #1103
Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai paprasti, raudoni, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - liepos mėn.Šurpiniai gv..
0.69€
Be PVM:0.69€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1764
Apytiksliai 150 sėklų 0,5g pakuotėje.Dvimetė gėlė iki 50 cm aukščio, dvispalviais (balta - raudona) gausiais žiedynais. Žydi nuo birželio iki rugpjūčio. Žiedia skinami. Tinka auginti mišriuose gėlynuose, vazonuose, skynimui.Geriausia saulėta vieta, vidutiniškai derlingi ir drėgni dirvožemiai. ..
0.99€
Be PVM:0.99€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1518
Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai sniego baltumo, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Tinka augin..
0.58€ 0.99€
Be PVM:0.58€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1519
Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, apie 50 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai tamsiai purpurinės spalvos, sutelkti į daugiažiedžius skydelius, kvapnūs. Žydi birželio - rugpjūčio mėn...
0.95€
Be PVM:0.95€
Kilę iš pietvakarių Europos. Daugiamečiai, tačiau dažniausiai auginami kaip dvimečiai. Stiebai statūs, iki 60 cm aukščio, lapai priešiniai, lancetiški, žali, nedideli, karpytais kraštais. Žiedai paprasti, įvairių spalvų, sutelkti į daugiažiedžius skydelius. Žydi gegužės - liepos mėnesiais nuo antrųj..
1.39€
Be PVM:1.39€
Gamintojas: W. Legutko (Lenkija / Poland) Prekės ID: #1872
Karšuliai yra dvimečiai augalai – pirmaisiais metais išaugina lapų skrotelę, o kitų metų vasarą pražysta, subrandina sėklas ir žūsta. Įdomūs žiedynai – stambios kiaušiniškos formos galvutės, kurios ilgą laiką būna žalios. Žiedai rožinės spalvos, smulkūs. Pritraukia daug kamanių ir drugelių. Peržydėj..
0.63€ 0.95€
Be PVM:0.63€
Gamintojas: Johnsons (Didžioji Britanija \ UK) Prekės ID: #1378
Ši dvimetė gėlė plačiai paplitusi Vakarų Europos regionuose. Nuo vėlyvo pavasario iki vasaros antros pusės apsipila nuostabaus grožio žiedais, kurie savo forma primena lėkštutes su puodeliiu.Žiedai žydros, baltos ar rožinės spalvų. Žydi tik kartą.Geriau auga saulėtose vietose, derlinguose ir lengvuo..
1.15€
Be PVM:1.15€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 58 (5 puslapių)