Dürr Samen (Vokietija \ Germany)

Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Aguona Birulė (Papaver Rhoeas National mišinys) sėklos - 2500 vnt (#1944)

2.19€

Šios gražuolės įsikuria kai kuriuose pasėliuose ir ryškiomis žiedų spalvomis nuspalvina visą lauka. Būdamos tokios dekoratyvios puošia jas pamėgusių gėlininkų darželius.Aguona birulė vienmetis, iki 60-70 cm aukščio augalas. Žydi nuo birželio iki liepos mėn. Žiedai stambūs, raudoni, raudonai oranžiniai.Tinkamai prižiūrint, aguonų birulių žydėjimas t..

Greita peržiūra

Aguona daržinė (Papaver Somniferum Black Swan) sėklos - 250 vnt (#1927)

1.95€

Vienmetės, iki 80 cm aukščio išaugančios laukinės gėlės.Black Swan (liet. Juodoji Gulbė) nuo paprastosios aguonos skiriasi žiedų bei žiedlapių forma ir spalva. Žiedai pilnaviduriai, tamsiai bordo spalvos, įspūdingio dydžio ir grožio. Žiedlapiai, lyg smulkiai karpyti. Lapeliai pilkšvi ar melsvai žalios spalvos.Nereiklios augimo sąlygoms. Puikia atro..

Greita peržiūra

Citrinžolė lanksčioji (Cymbopogon flexuosus East Indian) sėklos - 50 vnt (#1923)

2.15€

Lanksčioji citrinžolė, Rytų Azijos virtuvėje vadinama „sereh“, yra kilusi iš Indijos. Su emigrantais ji nukeliavo į tropinę Afriką ir Centrinę Ameriką. Ten ji populiari kaip daržovė ir prieskonis, todėl auginama didžiuliais kiekiais.Savo tėvynėje šis daugiametis augalas užauga iki 1,80 m aukščio. Stiebai žali nesumedėję, tik apatiniame trečdalyje b..

Greita peržiūra

Gazanija juostuotoji (Gazania Splendens Daybreak Red Stripe) sėklos - 25 vnt (#1937)

2.75€

Vienmetis, įspūdingais į ramunes panašiais dideliais spalvingais žiedais, ilgai žydintis augalas. F1 hibridas.Užauga tik iki 25 cm aukščio ir 30 cm pločio. Lapai žali, žiedai - geltoni su raudonomis juostelėmis. Pražįsta anksčiausiai iš kitų gazanijų ir žydi nuolat nuo birželio iki šalnų.Itin atsparus sausroms, todėl tiks ten, kur negalite dažnai p..

Greita peržiūra

Katžolė (Nepeta Subsessilis Grand View mišinys) sėklos - 300 vnt (#1901)

2.09€

'Grand View' - įvairių spalvų žiedais ir ilgai žydinčių katžolių, užaugančių iki 60 cm aukščio ir 70 cm pločio, mišinys.Lapai vidutiniškai dideli, žali, stiebai tvirti, statūs. Žiedai violetinės, žydros, rožinės atspalvių. Žydi nuo vasaros pradžios iki rudens. Aukštis iki 60 cmGeriau auga saulėtose vietose, derlingose ir laidžiose dirvose. Turi med..

Greita peržiūra

Linas Stambiažiedis (Linum Grandiflorum Bright Eyes) sėklos - 200 vnt (#1929)

1.89€

Vienemtė, labai daili ir lengvai auginama gėlė iki 45 cm aukščio. Kilmės šalis - Šiaurės Afrikos regionai (Alžyras). Paplitęs daugelyje šalių. Ne invazinis. Žydi gražiais baltos spalvos žiedais nuo birželio iki rugsėjo. Žiedai su tamsiai raudona akute. Nors gražiausiai atrodo auginamas grupėmis, tačiau puikiai tiks ir dideliems vazonams ar konteine..

Greita peržiūra

Medetka Vaistinė (Calendula Officinalis Princess) sėklos - 120 vnt (#1936)

1.69€

Vienmetės iki 60 cm aukščio lengvai auginamos gėlės.Gražiai atrodo sodinamos grupėmis. Tinka skynimui, turi gydomųjų savybių.Žiedai oranžinės spalvos su juodais centrais.Dirvaos kokybei nereiklios, tačiau geriau auga saulėtose ar dalinai saulėtose ir vidutiškai drėgnose ar drėgnose dirvose. Gentis - Calendula Rūšis - Officinalis Porūšis - ..

Greita peržiūra

Portulaka didžiažiedė (Portulaca Grandiflora Sundial mišinys) sėklos - 60 vnt (#1926)

2.39€

Vienmetė iki 20 cm aukščio gėlė šliaužiančiais stiebais ir dideliais ryškiais įvairiaspalviais žiedais.Žydi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio.Tinkama auginti balkonuose, terasose, vazonuose, alpinariumuose, gėlynuose sauėtose ir šiltose vietose. Gentis - Portulaca Rūšis - Grandiflora Porūšis - Sundial mišinys Pavadinimas - Portulaka didžia..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

Vardas
El. paštas
Telefonas
Komentaras