Rebel

Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Akumuliatorinės žolės ir krūmų žirklės | Rebel Tools RB-5003

35.59€

Ar jums patinka stebėti, kaip jūsų sodas keičiasi nuo pavasario iki vėlyvo rudens? Jo grožis priklauso nuo to, kiek jėgų įdedate, fantazijų ir laiko. Todėl verta įsitikinti, kad po ranka būtų tinkami sodo įrankiai.„Rebel Tools“ sodo žirklės leis greitai ir patogiai suformuoti krūmus ar apkarpyti medžių šakas. Šis lengvas ir patogus sodo prietaisas ..

Greita peržiūra

Akumuliatorinis lapų pūtiklis / pūstuvas | Rebel Tools

67.09€

„Rebel Tools“ akumuliatorinis pūstuvas yra puikus įrankis, kuris pravers rudenį tvarkant gerbūvį. Dėl oro srauto greičio 245 km/h, jūs galite lengvai ir greitai pašalinti sode lapus, smėlio grūdelius ar žolės likučius.Patogus naudoti (svoris tik 2 kg), taip pat ergonomiška konstrukcija, neapkraunanti rankos darbo metu.Pridedama 2 Ah talpos baterija..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas