Kochija šluotelinė (Kochia Scoparia) sėklos - 300 vnt (#2180)

Kochija šluotelinė (Kochia Scoparia) sėklos - 300 vnt (#2180)

0.69€
Prekės kodas: #2180
Prieinamumas: 15
Peržiūrėta kartų: 1429

Detalesnis aprašymas

Kochijos mielos savo lapų spalvomis ir švelnumu. Jos iš tolo panašios į kadagius ar kiparisus. Kaip dekoratyvios gėlės auginamos nuo 1629 metų.
Kochijos – dekoratyvūs vienmečiai Lietuvoje (daugiamečiai šiltesnio klimato zonose) šakniastiebiniai balandinių šeimos augalai, savaime paplitę Kinijoje, Vidurinėje Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje. Gentyje yra 80 rūšių. Ji pavadinta W. D. J. Kocho, garsaus vokiečių floristo, vardu.
Šie augalai užauga iki 80–100 cm aukščio. Jie vasarą būna žali, o rudenį dauguma parausta. Stiebai statūs, šakoti. Lapai smulkūs, gausūs, linijiški, viršūniniai beveik siūliški, vasarą - sodriai žali, rudenį (po pirmų šalnų) - raudoni ar bordo, o orams vissiškai atšalus - rudi. Žiedai nežymūs.
Aukštesnės (nekarpytos) kochijos auginamos grupėmis klombų ir vienmečių gėlynų centruose. Jos tinka kiliminėms klomboms, apvadams. Dera ir gėlynų pakraščiuose, tik kas dvi savaites būtina apkarpyti. Žemi, kompaktiški kupsteliai išryškina spalvingai žydinčias vienmetes gėles, sukuria užbaigtumo įspūdį.
Kochijos auga greitai, pakenčia karpymą, todėl tinka ir gyvatvorėms.
Daugiau informacijos: www.sodospalvos.lt
Apytiksliai 300 sėklų 1g pakuotėje.

Gentis - Kochia
Rūšis - Scoparia
Pavadinimas - Kochija šluotelinė
Spec. paruošimas - Nebūtinas
Klimato zonos - 4 - 11
Aukštis - 0,80 - 1 m
Plotis - 0,30 - 0,50 m
Augalo tipas - Vienmetė gėlė
Augimo vieta - Saulėta
Augimo greitis - Greitas
Dirvos PH - Nereiklus
Dirvos tipas - Nereiklus, bet geriau auga nepermirkstančioje dirvoje
Drėgmės poreikis - Sausroms atsparus, vidutinio drėgnumo dirvos
Naudojimas / paskirtis - Labai dekoratyvūs greitai augantys vienmečiai augalai. Pakenčia karpymą, todėl tinka ir gyvatvorėms.
Žydėjimo laikas - Birželis - spalis
Lapų / žiedų spalva - vasarą - sodriai žali, po pirmųjų šalnų - rožiniai / --

DAIGINIMO INSTRUKCIJA
Sėkite viduje ar pavasarį šiltnamyje.
Sėklas išberkite ant drėgno sėjimui skirtos žemės paviršiaus.
Uždenkite skaidria plėvele. Laikykite šviesioje ir šiltoje vietoje.
Tikrinkite kasdien, nes esant tinkamoms sąlygoms, sėklos sudygsta per 1-2 dienas. Plėvelę reikai pašalinti atsiradus daigams. Saugoti nuo tiesioginių Saulės spindulių, tačiau ir toliau laikyti šviesioje vietoje.
Daigeliai labai silpni, juos persodinti būna itin nepatogu. Todėl patariame daiginti atskirose mažosiose daigyklose, kurios jau yra suskirstytos atskirais nedideliais nareliais.
Paaugę daigai persodinami į 9–10 cm skersmens indelius, pripildytus durpinio substrato. Po paskutinių šalnų sodinima lauke tiesiai į žemę arba didelius vazonus.

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas