Kompostavimo dėžės

Glaustas vaizdavimas:
Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, 220L Compogreen IKST220C

27.79€

220 litrų talpos komposteris skirtas įvairių rūšių biologiškai skaidomoms atliekoms kompostuoti ir natūralioms trąšoms ruošti namų sąlygomis.Uždara forma riboja gyvūnų prieigą prie laikomų atliekų, o angos šoninėse sienose leidžia optimaliai cirkuliuoti orui, taip spartinant irimo procesą.Komposteryje yra durelės ir du atvartai apačioje, todėl leng..

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, 320L Compogreen IKST320C DS

31.99€

320 litrų talpos kompostavimo dėžė skirta įvairių rūšių biologiškai skaidomoms atliekoms kompostuoti ir natūralioms trąšoms gauti.Uždara forma riboja gyvūnų prieigą prie laikomų atliekų, o angos šoninėse sienose leidžia optimaliai cirkuliuoti orui.Kompostavimo dėžėje yra dangtis su užraktu ir du atvartai apačioje, todėl lengva pašalinti paruošta ko..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, 380L Compogreen

39.29€

380 litrų talpos kompostavimo dėžė skirta įvairių rūšių biologiškai skaidomoms atliekoms kompostuoti ir natūralioms trąšoms gauti.Uždara forma riboja gyvūnų prieigą prie laikomų atliekų, o angos šoninėse sienose leidžia optimaliai cirkuliuoti orui.Kompostavimo dėžėje yra dangtis su užraktu ir du atvartai apačioje, todėl lengva pašalinti paruošta ko..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, 420L Evogreen

46.69€

420 litrų talpos kompostavimo dėžė skirta įvairių rūšių biologiškai skaidomoms atliekoms kompostuoti ir natūralioms trąšoms gauti.Uždara forma riboja gyvūnų prieigą prie laikomų atliekų, o angos šoninėse sienose leidžia optimaliai cirkuliuoti orui.Kompostavimo dėžėje yra dangtis su užraktu ir du atvartai apačioje, todėl lengva pašalinti paruošta ko..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, modulinė, trys kameros, 1200L, juoda | Module Compogreen IKSM1200

113.39€

„Module Compogreen IKSM1200“ komposterį sudaro 3 moduliai, kurių bendra talpa yra 1200 L. Tai idealus pasirinkimas reiklesniems klientams, norintiems greitai ir efektyviai pasigaminti didelius natūralių trąšų kiekius.COMPOGREEN yra puikus ir efektyvus įrankis kompostui gaminti namuose. Tai leidžia tvarkyti buitines atliekas taip jas perdirbant naud..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo komposto dėžė, kompostavimo konteineris, modulinis, 800L

76.59€

Compogreen IKSM800 kompostavimo dėžę sudaro 2 moduliai, kurių bendra talpa yra 800 L.Jis sujungia visus tradicinio „Compogreen“ komposterio pranašumus su padidintu efektyvumu.COMPOGREEN yra puikus ir efektyvus įrankis kompostui gaminti namuose. Tai leidžia tvarkyti buitines atliekas taip jas perdirbant naudingai.Paprastas surinkimas, efektyvi, patv..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sulankstomas sodo krepšys Cellfast 56L

15.09€

„Cellfast“ daugiafunkcis sulankstomas sodo krepšys lapams, žolei ir piktžolėms vežti. Krepšys yra labai talpus, ilgaamžis ir turi tvirtas rankenas nešimui.Specifikacijos:Prekės ženklas: CellfastModelis: 42-200Talpa: 56LMedžiaga: PVC ir terilenasSkersmuo: 40cmAukštis: 46cmSulankstyto aukštis: 8cm..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas