Laistymas

Glaustas vaizdavimas:
Teiraukitės
Greita peržiūra

Burbulas automatiniam laistymui | 26x7 cm

3.29€

Jeigu nuolatos pamirštate palaistyti gėles, neturite tam laiko ar išvykstate neilgų atostogų, siūlome puikią išeitį!Tiesiog pripildykite burbulą vandeniu ir apvertę įsmeikite į žemę. Drėkintuvas išlaikys deguonį dirvoje ir suteiks reikiamą vandens kiekį augalams, kad jie būtų nuolat drėkinami.Drėkintuvas lašins vandenį į augalo vazoną iki 4-5 dienų..

Dvipusė jungtis, 30 vnt., Proline

20.79€

Dvipusė jungtis, 30 vnt., Proline..

Greito jungimo mova, sujungimas, perėjimas, 3/4, CellFast

1.79€

ABS plastikasDydis: 3/4" (19 mm)Didžiausias slėgis: 6 baraiTechnologija: UNI FIT ™..

Greito sujungimo mova, jungtis, perėjimas su Stop funkcija, 3/4, CellFast

2.09€

Greitas sujungimas su Stop funkcija CellFast.Sustabdymo funkcija leidžia pakeisti purkštuvą arba sustabdyti purškimą neuždarant vandens padavimo...

Greita peržiūra
Teiraukitės
Greita peržiūra

Išsitempianti laistymo žarna InnovaGoods, 15 m

16.79€

Pagaminta iš latekso, poliesterio ir ABSMaks. slėgis: 10 barųUniversalus bėgių adapteris: 1/2 colių ir 3/4 colių2 greiti vandens čiaupo ir antgalio adapteriaiJungtis, jungianti dvi žarnasNeišilgėjusios ilgis: 5,5 mPurkštuvas su 7 padėtimis (skirtingos vandens srovės rūšys pagal pageidaujamą intensyvumą)..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Išsitempianti laistymo žarna XXL Hosem 30 m

23.69€

Veikiama vandens slėgio, išsitempia vos per keletą sekundžių iki 30 m. Baigę darbus, užsukite čiaupą ir ištempiama žarna XXL Hose po truputį pradės trauktis, kol galiausiai grįš į pradinį ilgį. Laistymo žarna patogi, o ją laikyti galite bet kur, nes užima labai nedaug vietos. Pridedama universali čiaupo jungtis ir purkštuvas su 7 skirtingomis ..

Rodoma nuo 1 iki 30 iš 163 (6 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas