Laistymo valdikliai

Glaustas vaizdavimas:

Laistymo laikmatis Cellfast, mechaninis, 120 min

12.19€

„Cellfast“ laikmatis puikiai tinka daržovių lysvėms, augalams auginti, vejoms ir gėlynams laistyti. Čiaupo jungtis su išoriniu sriegiu nuo 1/2 "iki 3/4". Rankiniu būdu reguliuojamas laistymo laikas - maks 120 min...

Mechaninis 2 valandų laistymo laikmatis, 3/4" - 1", Proline

15.79€

Mechaninis 2 valandų laistymo laikmatis.Gamintojas - PROLINE.Laikmatis su automatiniu išjungimu. Rankiniu būdu nustatykite laistymo laiką iki 2 valandų.Laikrodžio prijungimas prie 3/4 colio arba 1 colio krano...

Skaitmeninis laistymo / drėkinimo valdiklis laikmatis, įkraunamas Saulės | Cellfast ERGO

62.19€

„Cellfast Ergo“ laistymo valdiklis įkraunamas Saulės energijos, todėl nereikia keisti baterijos. Lengva montuoti, nereikia jokių papildomų laidų. Jame yra įmontuota ličio baterija, kurios tarnavimo laikas yra 3 metai. Pusės valandos įkrovimo pakanka 2 mėnesiams veikti. Prietaisas praneša apie žemą akumuliatoriaus įkrovos lygį.Tinka 3/4 "ir 1" čiaup..

Universalus namų ir sodo augalų laistymo/drėkinimo rinkinys, 10 m DS103

9.59€

Į komplektą įeina ir lašintuvai, ir purkštuvai. Dėl to jūs galite puikiai sukonfigūruoti savo rinkinį pagal savo poreikius!Daugialypė universali sodo augalų drėkinimo / laistymo sistema.Komplekte:5 lašintuvai su reguliuojamu vandens srautu5 metaliniai purkštuvai su reguliuojamu vandens srautu10 trišakių1/2 "ir 3/4" čiaupo jungtisGreita jungtisŽarno..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas