Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Laistymo rinkinys - žarna 20 m, jungtys, puirkštukas, CellFast ECONOMIC

12.29€

„CellFast“ laistymo rinkinys laistymui:Žarna 1/2", 20 m.Greita 1/2" jungtisGreita mova 1/2" su STOP finkcijaPaprastas purkštuvas.„CellFast ECONOMICPLUS“ trejų sluoksnių žarna. Poliesterinė kryžminė pynė.Atspari UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos viduje.Patvari ir lanksti. Be kadmio ir be bario.Temperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 l..

Greita peržiūra

Laistymo rinkinys - žarna 25 m, jungtys, puirkštukas, CellFast PLUS

26.19€

„CellFast“ laistymo rinkinys laistymui:Žarna 1/2", 25 m.Jungtis 1/2" su vidiniu sriegiuGreita 1/2" jungtisGreita mova 1/2" su STOP finkcijaPaprastas purkštuvas.„CellFast PLUS“ 3 sluoksnių žarna su patvariu sutvirtinimu.Atspari UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos viduje.Patvari ir lanksti. Be kadmio ir be bario.Temperatūros diapazonas: n..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 1", ilgis 25m, CellFast

60.39€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 25 metrųŽarnos skersmuo 1"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 1/2", ilgis 20m, CellFast

8.39€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 20 metrųŽarnos skersmuo 1/2"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 1/2", ilgis 25m, CellFast

19.29€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 25 metrųŽarnos skersmuo 1/2"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 3/4", ilgis 20m, CellFast

15.99€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 20 metrųŽarnos skersmuo 3/4"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 3/4", ilgis 50m, CellFast

35.79€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 50 metrųŽarnos skersmuo 3/4"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 5/8", ilgis 20m, CellFast

12.69€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 20 metrųŽarnos skersmuo 5/8"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 5/8", ilgis 30m, CellFast

18.09€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 30 metrųŽarnos skersmuo 5/8"..

Greita peržiūra

Sodo žarna, PVC, 5/8", ilgis 50m, CellFast

21.29€

Sodo žarna pagaminta iš PVC: 3 sluoksniai, poliesterinė kryžminė pynė.Atsparus UV spinduliams ir dumblių nusėdimui žarnos vidujeLankstiSpalva - skaidri žaliaBe kadmio ir barioTemperatūros diapazonas: nuo -10 iki +50 laipsnių CelsijausIlgis 50 metrųŽarnos skersmuo 5/8"..

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas