Matuokliai

Glaustas vaizdavimas:

Dirvožemio rūgštingumo matuoklis DS4

4.99€

Prietaisas leidžia lengvai ir greitai patikrinti bet kokio dirvožemio pH.Tai labai naudinga auginant daugybę augalų ir daržovių veislių. Substrato pH žinojimas labai palengvina optimalių pasėlių sąlygų planavimą ir palaikymą.Nereikia baterijų. Begalinis matavimų skaičius.Matuojame įterpdami zondą į drėgną dirvą - rodyklė parodys pH vertę maždaug po..

Kritulių / lietaus kiekio matuoklis S1400013 DS19

3.39€

Spalva: ŽaliaMedžiaga: PlastmasėUžbaigimas: SkaidrusMatavimas: 1 linija = 1 l/m²Apytiksliai matmenys: Ø 8 x 44 cmApytikslis svoris: 69 g..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Matuoklis / testeris pH ir chloro, skirtas baseinams | AG181

26.09€

Aukštos kokybės pH ir chloro vandenyje matuoklis. Bus naudingas profesionaliose akvaristikos ir vandens valymo, baseinų priežiūros srityse.Prietaisą labai lengva naudoti. Tai leidžia tiksliai ir aiškiai išmatuoti vandens rūgštingumą ir chloro kiekį. Tam nereikia išorinių maitinimo šaltinių (tinklo), o tik vienos AA 1,5 V baterijos, todėl yra ypač m..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas