Matuoklis / testeris pH ir chloro, skirtas baseinams | AG181

Matuoklis / testeris pH ir chloro, skirtas baseinams | AG181

26.09€
Gamintojas:
Prekės kodas: NNN188503
Prieinamumas: Parduota
Peržiūrėta kartų: 38

Detalesnis aprašymas

Aukštos kokybės pH ir chloro vandenyje matuoklis. Bus naudingas profesionaliose akvaristikos ir vandens valymo, baseinų priežiūros srityse.
Prietaisą labai lengva naudoti. Tai leidžia tiksliai ir aiškiai išmatuoti vandens rūgštingumą ir chloro kiekį. Tam nereikia išorinių maitinimo šaltinių (tinklo), o tik vienos AA 1,5 V baterijos, todėl yra ypač mobilus ir saugus esant sąlyčiui su vandeniu.

Savybės:
Vandens pH (rūgštingumo) lygio ir chloro kiekio vandenyje matavimui.
Matuoklis pasižymi dideliu matavimų tikslumu.
Matavimo rezultatas nuskaitomas aiškiame ekrane su rodykle. Skalė nurodo, ką įpilti į vandenį, kad gautume geriausius parametrus.
Testerio veikimas yra labai paprastas - tiesiog panardinkite elektrodą į vandenį ir bandymo rezultatas iškart pasirodys skaitytuve.
Šio testerio naudojimas yra daug ekonomiškesnis ir greitai atsiperka, palyginti su vienkartiniais cheminiais testeriais.
Maitinimas: 1x AA 1,5 V baterija
Matmenys: 17 cm x 11,5 cm x 3 cm
Balta spalva

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas