Maži kastuvėliai

Glaustas vaizdavimas:
Teiraukitės
Greita peržiūra

Kastuvas plieninis 175 mm

5.19€

Kastuvo plotis: 175 mmBe koto.Medžiaga: plienasGamintojas: PROFIX..

Maža lopetėlė, kastuvėlis iš stiklo puolšto, 300mm, Proline

2.79€

Maža gėlių mentelė, kastuvėlis, lopetėlė. Skirtas sodinti ir persodinti mažus augalus, tiek vazonuose, tiek atvirame grunte.Dydis 30 cmAšmenų ilgis 15 cm, plotis - 5,5 cmMedžiaga - stiklo pluoštas.Tvirta konstrukcija ir patogi ergonomiška rankena. Nerūdijančio plieno mentelė...

Mažas sodo kastuvėlis, aliuminis, 310mm, Proline

6.89€

Skirtas sodinti ir persodinti mažus augalus, tiek vazonuose, tiek atvirame grunte.Ašmenys pagaminti iš grūdinto aliuminio ir nerūdijančio plieno.Tvirta konstrukcija ir patogi ergonomiška rankena.Nerūdijančio plieno mentelėPlotis: 55 mm. Ašmenų ilgis: 150 mm..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas