Meniu
Jūsų krepšelis
Siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sodinu metraštis RSS Feed

08 Mar Augalų auginimas maišuose
OMC 0 56
Augalų auginimas maišuoseAuginimas maišuose – vis populiarėjantis būdas. Ir visai neatsitiktinai, nes turi daug privalumų: sutaupoma daug vietos, galima auginti balkonuose, mažose erdvėse. Lengva prižiūrėti. Ypatingai patogu, auginant daugiamečius au..
23 Feb Vermikulitas sėklų daiginimui
OMC 0 81
VERMIKULITO GALITE ĮSIGYTI IR MŪSŲ PARDUOTUVĖJE! SEKITE ŠIA NUORODA. VERMIKULITAS - kas tai? Tai labai lengva medžiaga. Gaunama iš žėručio, kuris susmulkinamas ir kaitinamas aukštoje temperatūroje (iki 900–1 0000C), jos kiekis padidėja nuo 15 iki 20..
19 Feb Augalų atsparumo zonos
OMC 0 542
Kas yra augalų atsparumo zona? Tai sodininkams ir daržininkams yra labai svarbi informacija, kuri leidžia nustatyti ar pasirinktas norimas auginti augalas gali augti konkrečioje vietoje. Tam yra sukurti atsparumo žemėlapiai. Jei norite, kad medis, kr..
19 Feb Pigiausias būdas – sėklų daiginimas namuose
OMC 0 157
Daugelis žmonių Jums pasakytų, jog brangiausiai kainuoja savų sodybų ir sodų apželdinimas. Tai tiesa, nes pirkti dekoratyvius augalus madelynuose kainuoja tikrai daug. Tačiau sutaupyti galima – visa tai daryti patiems ir augalus daiginti namuose. Čia..
19 Feb Sėklų sėjimo laikas: kada?
OMC 0 221
Tingiai ilgėjanti diena artina pavasarį. Tai, bet kuriuo atveju, gera žinia visiems. Ir, žinoma,  geriausias laikas tiems, kurie laukia naujojo sodininkystės ar daržininkystės sezono. Laikas pradėti sėti daržoves, gėles, pradėti daiginti dekoratyvius..
19 Feb Sėklų paruošimas daiginimui. Stratifikavimas
OMC 0 408
Kai kurioms medžių ar krūmų sėkloms reikalingas specialus paruošimas. Jis dažniausiai vadinamas stratifikavimu, skarifikavimu ar tiesiog mirkymu. Ką tai reiškia? Sėklų stratifikacija: Sėklų stratifikacija yra sėklų paruošimas dygimui. Daugelis medži..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 17 (3 puslapių)