Purkštuvai

Glaustas vaizdavimas:

Purkštuvas 350 ml

2.69€

Medžiaga: PlastmasėTalpa: 350 mlSpalva siunčiama atsitiktine tvarka..

Purkštuvas akumuliatorinis, 1L | Proline

44.69€

Purkštuvas akumuliatorinisĮkraunamas per USB Akumuliatiorius li-ion 3,6vTalpa - 1LGamintojas - Proline..

Purkštuvas Greenmill GB2320C, metalinis, 10 funkcijų

17.29€

Daugiafunkcinis purkštuvas, skirtas naudoti sode su patogia, didele rankena. Reguliuojama srauto galią. Patvarus korpusas ir rankena su neslystančiu paviršiumi.Specifikacijos:Gamintojas: GreenmillFunkcijų skaičius: 10Metalinis korpusasRankena padengta minkštu neslidžiu sluoksniuMatmenys: P 17 cm x P 8 cm x A 20 cm..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Purkštuvas slėginis 5L, teleskopinis kotas, 2,5 bar | Proline

43.79€

Talpa: 5 LReguliuojamas teleskopinis kotas: 490-880mmSlėgis: 2.5barGamintojas: Proline..

Purkštuvas slėginis 8L, teleskopinis kotas, 2,5 bar | Proline

51.69€

Talpa: 8 LReguliuojamas teleskopinis kotas: 490-880mmSlėgis: 2.5barGamintojas: Proline..

Purkštuvas slėginis rankinis 2L Proline | 07902

16.89€

Mažas, lengvas purkštuvas. Puikiai tinka namams ir namų sodui.Šie purkštuvai naudojami augalų drėkinimui ar apsaugos produktų purškimui. Didelis darbo efektyvumas ir ergonomika.Purkštuvo talpa: 2 L105 mm antgalisMaks. 2,5 baro..

Purkštuvas slėginis rankinis, 5L, AG395

18.39€

Skirtas dirbti sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Puikiai tinka dezinfekuoti viešųjų pastatų (biurų, mokyklų ir kt.) paviršius.Labai lengva naudoti (užpildant ir sukuriant darbinį slėgį). Chemikalams atsparus purkštuvas pagamintas iš lengvo stiklo pluošto.Purkštukas yra visiškai reguliuojamas - nuo smulkios dulksnos iki ga..

Purkštuvas slėiginis rankinis 1,5L Proline | 07901

14.59€

Mažas, lengvas purkštuvas. Puikiai tinka namams ir namų sodui.Šie purkštuvai naudojami augalų drėkinimui ar apsaugos produktų purškimui. Didelis darbo efektyvumas ir ergonomika.Purkštuvo talpa: 1,5 lMaks. 2,5 baro..

Greita peržiūra

Purškiklis (100 ml)

3.89€

Medžiaga: AliuminisTalpa: 100 mlApytiksliai matmenys: 4x16,5 x 7,5 cm..

Teiraukitės
Greita peržiūra
Teiraukitės
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 1,5L, Proline

11.29€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Su reguliuojamu antgaliu.Talpa - 1.5 litrai.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 11L, Proline

51.59€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 56 cm purkštuvo rankena su reguliuojamu antgaliu125 cm vamzdelisTalpa - 11 litrų.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 16L, Proline

44.79€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 90 cm purkštuvo rankena ir trys papildomi antgaliai (dvigubi, plokšti, reguliuojami su keturiomis skylėmis).140 cm vamzdelisTalpa - 16 litrų...

Teiraukitės
Greita peržiūra

Slėginis purkštuvas, 7L, Proline

38.49€

Slėginis purkštuvas Proline puikiai tinka apsaugos ir priežiūros darbams sode, sklype, daržuose, daržovių pasėliuose ir šiltnamiuose. Įranga:SPECIFIKACIJOS:Ilga 56 cm purkštuvo rankena su reguliuojamu antgaliu.125 cm vamzdelisTalpa - 7 litrai.Maks. spaudimas - 0,4 MPa..

Slėginis purkštuvas, kuprinės tipas, rankinis, 16L DS20

22.99€

Rankinis slėginis 16 L purkštuvas (kuprinės tipas).Turi papildomą srauto (purkštuko) reguliavimą ir bako užpildymo skalę. Patogūs diržai leidžia lengvai nešioti purkštuvą ant nugaros. Purkštuvo rankena su užraktu nuo netyčinio įjungimo.Skirtas purkšti augalų apsaugos priemones, trąšas.Dėl aukšto efektyvumo ir paprasto naudojimo, purkštuvas puikiai ..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas