Kraujalakė Mažoji (Sanguisorba Minor) sėklos - 50 vnt (#1146)

Kraujalakė Mažoji (Sanguisorba Minor) sėklos - 50 vnt (#1146)

0.96€ -12%
Prekės kodas: #1146
Prieinamumas: 5
Peržiūrėta kartų: 3644

Detalesnis aprašymas

Mažoji kraujalakė kilusi iš Viduržemio pajūrio kraštų. Vidurio ir Šiaurės Europoje ji natūralizavosi ir auga sausose pievose bei pakelėse. Jau nuo XVI amžiaus ji kaip prieskonis ir daržovė auginama daržuose.
Daugiametis atsparus šalčiui augalas užauga iki 40-80 cm aukščio. Iš tvirtos ilgos liemeninės šaknies iš pradžių išauga tanki ilgakočių pamatinių lapų rozetė. Šviesiai žali plunksniški lapai susideda iš maždaug 17 lapelių. Rausvai žali žiedai sutelkti galvutėmis. Jie skleidžiasi gegužės ir liepos mėnesiais. Augalui būdingas malonus kvapas.
Mažoji kraujalakė mėgsta lengvus kalkingus dirvožemius ir saulėtas augavietes, bet gana gerai auga ir daliniame pavėsyje. Sausrą augalas pakenčia geriau negu per didelį drėgmės kiekį.
Dantytais kraštais lapus galima skinti nuo gegužės iki lapkričio. Jie švieži susmulkinami ir įmaišomi į patiekalus. Džiovinamas augalas praranda savo subtilų aromatą. Vienintelis tinkamas konservavimo metodas – užšaldyti šviežius lapus.
Mažosios kraujalakės lapai yra pikantiško, šiek tiek panašaus į riešutus, gaivaus skonio. Jos aromatas panašus į agurkų.
Daugiau apie augalo savybes: http://www.sodininkyste.lt/mazoji-kraujalake-sanguisorba-minor/

Gentis - Sanguisorba
Rūšis - Minor
Pavadinimas - Kraujalakė Mažoji
Spec. paruošimas - Nebūtinas
Klimato zonos - 4 - 8
Aukštis - 0.50 - 0.80 m
Plotis - 0.30 m
Augalo tipas - Daugametis prieskoninis
Augimo vieta - Saulėta, dalinai saulėta
Augimo greitis - Greitas
Dirvos PH - Neutrali, kalkinga
Dirvos tipas - Vidutinio derlingumo, lengva
Drėgmės poreikis - Vidutinis
Naudojimas / paskirtis - Prieskoninių augalų lysvelėms, naudojama kulinarijai, galima auginti vazonuose viduje

DAIGINIMO INSTRUKCIJA
Sėklas sėkite nuo kovo iki balandžio ar nuo rugsėjo iki spalio tiesiai į lysvę eilutėmis 30 cm atstumu arba beveik ištisus metus vazonėliuose viduje.
Dygimas- 3 savaitės.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.