Meniu
Jūsų krepšelis
Siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sėklų daiginimas RSS Feed

19 Feb Pigiausias būdas – sėklų daiginimas namuose
OMC 0 157
Daugelis žmonių Jums pasakytų, jog brangiausiai kainuoja savų sodybų ir sodų apželdinimas. Tai tiesa, nes pirkti dekoratyvius augalus madelynuose kainuoja tikrai daug. Tačiau sutaupyti galima – visa tai daryti patiems ir augalus daiginti namuose. Čia..
19 Feb Sėklų sėjimo laikas: kada?
OMC 0 221
Tingiai ilgėjanti diena artina pavasarį. Tai, bet kuriuo atveju, gera žinia visiems. Ir, žinoma,  geriausias laikas tiems, kurie laukia naujojo sodininkystės ar daržininkystės sezono. Laikas pradėti sėti daržoves, gėles, pradėti daiginti dekoratyvius..
19 Feb Sėklų paruošimas daiginimui. Stratifikavimas
OMC 0 408
Kai kurioms medžių ar krūmų sėkloms reikalingas specialus paruošimas. Jis dažniausiai vadinamas stratifikavimu, skarifikavimu ar tiesiog mirkymu. Ką tai reiškia? Sėklų stratifikacija: Sėklų stratifikacija yra sėklų paruošimas dygimui. Daugelis medži..
19 Feb Kodėl reikia mirkyti sėklas ir kaip?
19 Feb Kaip dygsta sėklos?
OMC 0 422
Sudygsta toli gražu ne visos sėklos, ne visi daigeliai išgyvena – lieka tik stipriausi. Tai puikus natūraliosios atrankos pavyzdys. Kiekvienas iš mūsų, mylintis ir tausojantis gamtą, savo rankomis sėjantis sėklą, auginantis mažąjį medelį ar krūmelį, ..
19 Feb Greitas sėklų daiginimas
OMC 0 700
Nekantrūs sodininkai ir daržininkai dažnai klausia: kaip daiginti sėklas greitai ir gauti dar geresnius daigumo rezultatus? Atsakymas: daiginkite jas namuose ir persodinkite jau sudygusius daigus. Toks pilnai Jūsų kontroliuojamas būdas nereikalauja d..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 7 (2 puslapių)