Meniu
Jūsų krepšelis
Siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naudinga informacija RSS Feed

08 Mar Augalų auginimas maišuose
OMC 0 56
Augalų auginimas maišuoseAuginimas maišuose – vis populiarėjantis būdas. Ir visai neatsitiktinai, nes turi daug privalumų: sutaupoma daug vietos, galima auginti balkonuose, mažose erdvėse. Lengva prižiūrėti. Ypatingai patogu, auginant daugiamečius au..
23 Feb Vermikulitas sėklų daiginimui
OMC 0 81
VERMIKULITO GALITE ĮSIGYTI IR MŪSŲ PARDUOTUVĖJE! SEKITE ŠIA NUORODA. VERMIKULITAS - kas tai? Tai labai lengva medžiaga. Gaunama iš žėručio, kuris susmulkinamas ir kaitinamas aukštoje temperatūroje (iki 900–1 0000C), jos kiekis padidėja nuo 15 iki 20..
19 Feb Augalų atsparumo zonos
OMC 0 544
Kas yra augalų atsparumo zona? Tai sodininkams ir daržininkams yra labai svarbi informacija, kuri leidžia nustatyti ar pasirinktas norimas auginti augalas gali augti konkrečioje vietoje. Tam yra sukurti atsparumo žemėlapiai. Jei norite, kad medis, kr..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)