Meniu
Jūsų krepšelis
Siekiant užtikrinti sklandų veikimą ir patogų naudojimą šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Pagalbinės priemonės RSS Feed

08 Mar Augalų auginimas maišuose
OMC 0 56
Augalų auginimas maišuoseAuginimas maišuose – vis populiarėjantis būdas. Ir visai neatsitiktinai, nes turi daug privalumų: sutaupoma daug vietos, galima auginti balkonuose, mažose erdvėse. Lengva prižiūrėti. Ypatingai patogu, auginant daugiamečius au..
23 Feb Vermikulitas sėklų daiginimui
OMC 0 81
VERMIKULITO GALITE ĮSIGYTI IR MŪSŲ PARDUOTUVĖJE! SEKITE ŠIA NUORODA. VERMIKULITAS - kas tai? Tai labai lengva medžiaga. Gaunama iš žėručio, kuris susmulkinamas ir kaitinamas aukštoje temperatūroje (iki 900–1 0000C), jos kiekis padidėja nuo 15 iki 20..
19 Feb Rūgštingumo nustatymas
OMC 0 317
PH MATAVIMO JUOSTELIŲ GALITE ĮSIGYTI ČIA. Dirvos pH svarbus sėkmingam daugelio augalų augimui, todėl patariama atlikti kas 2-3 metus. Nesistebėkite jei labai derlingoje žemėje prastai dera daržovės, vangia auga ar skursta dekoratyviniai augalai. To ..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)