Glaustas vaizdavimas:
Parduota
Greita peržiūra

Grėblys, 14 dantų, 36 cm | Fiskars Quikfit

24.49€

Grėblys sodo darbams.„FiberComp ™“ galvutė14 dantųPlotis - 360mm, aukštis - 205mm...

Parduota
Greita peržiūra

Kastuvas automobilinis, 220mm x 630mm

16.19€

Skirtas sniegui ar kitai lengvai biriai medžiagai kasti.Aukštos kokybės medžiaga - lengva ir atspari oro sąlygoms.Įrankio matmenys: aukštis 105 mm, ilgis: 630 mm, plotis 220 mm.Svoris: 500 g..

Greita peržiūra

Latakų šepetys | Fiskars Quikfit

36.39€

Ilgis 310 mmPlotis 45mmGamintojas: Fiskars Quikfit..

Parduota
Greita peržiūra

Matuoklis / testeris pH ir chloro, skirtas baseinams | AG181

26.09€

Aukštos kokybės pH ir chloro vandenyje matuoklis. Bus naudingas profesionaliose akvaristikos ir vandens valymo, baseinų priežiūros srityse.Prietaisą labai lengva naudoti. Tai leidžia tiksliai ir aiškiai išmatuoti vandens rūgštingumą ir chloro kiekį. Tam nereikia išorinių maitinimo šaltinių (tinklo), o tik vienos AA 1,5 V baterijos, todėl yra ypač m..

Parduota
Greita peržiūra
-15%
Greita peržiūra

Sodo dėžė Plast Team Grande 400L

50.74€ 59.69€

Sodo dėžėje galite saugiai laikyti kepsninės įrankius ir kitus sodo įrankius. Dangtis apsaugo nuo dulkių ir lengvai atidaromas priekyje esančia rankena. Dangtis atsidaro iki 90 laipsnių kampo ir yra pritvirtintas ant dviejų „virvelių“, kad būtų išvengta „persilenkimo" į kitą pusę.Rankenos iš abiejų pusių patogiam nešiojimui ar stumdymui.Specifikaci..

Greita peržiūra
Parduota
Greita peržiūra
Greita peržiūra
Greita peržiūra

Viela / valas žolės trimeriams, krūmapjovėms, kavdratinis 2.4mm x 90m, Proline

20.59€

Profesionalus pjovimo valas, sutvirtintas stora šerdimi ir padengtas apvalkalu.Kvadratinė forma.Tinka tokį valą naudojančioms visoms rinkoje esantiems trimeriams...

Greita peržiūra

Viela / valas žolės trimeriams, krūmapjovėms, kavdratinis 2.70mm x 70m, Proline

20.59€

Profesionalus pjovimo valas, sutvirtintas stora šerdimi ir padengtas apvalkalu.Kvadratinė forma. Tinka tokį valą naudojančioms visoms rinkoje esančioms benzininėms krūmapjovėms ir žolės trimeriams...

Greita peržiūra

Viela / valas žolės trimeriams, krūmapjovėms, kavdratinis 3.0mm x 56m, Proline

20.59€

Profesionalus pjovimo valas, sutvirtintas stora šerdimi ir padengtas apvalkalu.Kvadratinė forma. Pjauna iki 20 mm augalų stiebus.Tinka tokį valą naudojančioms visoms rinkoje esančioms benzininėms krūmapjovėms ir žolės trimeriams...

-15%
Greita peržiūra
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 51 (2 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas