Vejos kraštai

Glaustas vaizdavimas:
Teiraukitės
Greita peržiūra

Dekoratyvi tvorelė Garden Classic 3,2m, bronzos spalva

9.29€

Tvora „Garden Classic“ lengvai surenkama ir taps ne tik gražia klasikinio sodo puošmena, bet ir praktišku gėlynų, vejos ir takų ribų atskyrimu.Specifikacijos:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Ruda (bronzos) spalvaMedžiaga: plastikasBendras tvoros ilgis: 322 cm..

Dekoratyvi tvorelė Garden Classic, balta spalva, 3,2m

9.29€

„Garden Classic IPSŁU“ tvorelė universali ir lengvai montuojama. Ne tik graži klasikinio sodo puošmena, bet ir praktiškas gėlynų bei vejos ir takų ribų atskyrimas.Savo išvaizda primena klasikinę medinę tvorą. Susideda iš 7 segmentų, po 46cm.Specifikacijos:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Spalva: baltaterakotaMedžiaga: plastikasBendra..

Dekoratyvi tvorelė Garden Classic, balta spalva, 3,5m

18.09€

„Garden Classic IPSŁU“ tvorelė universali ir lengvai montuojama. Ne tik graži klasikinio sodo puošmena, bet ir praktiškas gėlynų bei vejos ir takų ribų atskyrimas.Savo išvaizda primena klasikinę medinę tvorą. Susideda iš 6 segmentų, po 58 cm.Specifikacijos:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Spalva: baltaMedžiaga: plastikasBendras tvoro..

Dekoratyvi tvorelė Garden Classic, terakota spalva, 3,2m

9.29€

„Garden Classic IPSŁU“ tvorelė universali ir lengvai montuojama. Ne tik graži klasikinio sodo puošmena, bet ir praktiškas gėlynų bei vejos ir takų ribų atskyrimas.Savo išvaizda primena klasikinę medinę tvorą. Susideda iš 7 segmentų, po 46cm.Specifikacijos:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Spalva: terakotaMedžiaga: plastikasBendras tvo..

Plastikinė tvorelė Cellfast Eco, 2,4 m, ruda DS66

12.99€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Pavadinimas: CELLFAST 34-031Ilgis: 2,4 m (10 elementų, po 24 cm)Bendras aukštis: 17 cm (iš jų 8,5 cm antžeminė..

Plastikinė tvorelė Cellfast Standard 4 sodui, raudonos plytos spalva

17.39€

Tvorelė skirta atskirti veją nuo dirbamos sodo dalies ir gėlynų. Naujoviškas kaiščio dizainas neleidžia jam lūžti jį nesmarkiai mechaniškai veikiant. Medžio tekstūra suteikia dekoratyvumo ir natūralumo. Nereikalauja priežiūros. Atspari UV spinduliams, šalčiui. Patogus elementų sujungimo būdas leidžia formuoti reikiamą tvorelės kontūrą.Specifikacijo..

Plastikinė tvorelė Cellfast Standard, 2,3 m, grafito spalva

17.89€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Ilgis: 2,3 m (10 elementų, po 24 cm)Bendras aukštis: 25,5 cmGrafito spalva..

Plastikinė tvorelė Cellfast Standard, 2,3 m, ruda

17.89€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Pavadinimas: CELLFAST 34-031Ilgis: 2,3 m (10 elementų, po 24 cm)Bendras aukštis: 25,5 cmRuda spalva..

Plastikinė tvorelė Garden Classic 3,5m bronzos spalva

17.59€

Dekoratyvi lengvai montuojama tvorelė - graži klasikinio sodo puošmena, praktiškas gėlynų, vejų bei takų atskyrimo elementas.SPECIFIKACIJOS:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Tipas: tvorelėRuda bronzos spalvaMedžiaga: plastikasBendras tvoros ilgis: 3,5 m6 segmentai po 58 cm..

Plastikinė tvorelė Garden Classic 3,5m terakotos ruda spalva

18.09€

Dekoratyvi lengvai montuojama tvorelė - graži klasikinio sodo puošmena, praktiškas gėlynų, vejų bei takų atskyrimo elementas.SPECIFIKACIJOS:Gamintojas: PROSPERPLASTLinija: „Garden Classic“Tipas: tvorelėTerakotos/ruda spalvaMedžiaga: plastikasBendras tvoros ilgis: 3,5 m6 segmentai po 58 cm..

Plastikinė tvorelė GARDEN PALISADE IPAL6 3,02m pilka spalva DS68

17.99€

Patogus modulių sujungimo būdas leidžia formuoti tvorelę pagal reikalingą kontūrą. Specialus flanšas patogiam vejos šienavimui (vejapjovės ratai gali judėti ant šio praplatinimo).Tvorelė atspari šalčiui, UV spinduliams.Specifikacijos:Matmenys:- kuoliuko skersmuo: 60 mm- kuoliuko aukštis: 100 mm- vejapjovės rampos plotis: 55 mmPakuotėje 8 moduliai, ..

Plastikinė tvorelė IPAL Plus 2,4m, bronzos spalva

19.19€

Populiarus sprendimas, palčiai naudojamas ir kaip praktinė, ir kaip dekoratyvinė detalė atskiroms sodo zonoms sutvarkyti ar atskirti.IPALPLUS privalumas yra jo aukštis, leidžiantis jį naudoti esant nelygiam reljefui ar labai vešliai augmenijai. Tvorelės tekstūra primena medieną, todėl ji pabrėžia estetinę sodo vertę. Inovatyvus dizainas tvirtų kais..

Plastikinė tvorelė IPAL Plus 2,4m, terakota spalva

19.19€

Populiarus sprendimas, palčiai naudojamas ir kaip praktinė, ir kaip dekoratyvinė detalė atskiroms sodo zonoms sutvarkyti ar atskirti.IPALPLUS privalumas yra jo aukštis, leidžiantis jį naudoti esant nelygiam reljefui ar labai vešliai augmenijai. Tvorelės tekstūra primena medieną, todėl ji pabrėžia estetinę sodo vertę.Inovatyvus dizainas tvirtų kaisč..

Plastikinė tvorelė IPAL7 4,05m bronzinė spalva

18.99€

Patogus modulių sujungimo būdas leidžia formuoti tvorelę pagal reikalingą kontūrą. Specialus flanšas patogiam vejos šienavimui (vejapjovės ratai gali judėti ant šio praplatinimo).Tvorelė atspari šalčiui, UV spinduliams.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastSpalva: bronzinėMatmenys:- bendra ilgis 4,05 mm- aukštis: 60 mm- vejapjovės rampos plotis: 4..

Plastikinė tvorelė IPAL7 4,05m pilka spalva

18.99€

Patogus modulių sujungimo būdas leidžia formuoti tvorelę pagal reikalingą kontūrą. Specialus flanšas patogiam vejos šienavimui (vejapjovės ratai gali judėti ant šio praplatinimo).Tvorelė atspari šalčiui, UV spinduliams.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastSpalva: pilkaMatmenys:- bendra ilgis 4,05 mm- aukštis: 60 mm- vejapjovės rampos plotis: 45 m..

Plastikinė tvorelė IPAL7 4,05m terakota spalva

18.99€

Patogus modulių sujungimo būdas leidžia formuoti tvorelę pagal reikalingą kontūrą. Specialus flanšas patogiam vejos šienavimui (vejapjovės ratai gali judėti ant šio praplatinimo).Tvorelė atspari šalčiui, UV spinduliams.Specifikacijos:Gamintojas: ProsperplastSpalva: terakotaMatmenys:- bendra ilgis 4,05 mm- aukštis: 60 mm- vejapjovės rampos plotis: 4..

Plastikinė tvorelė Prosperplast, 2,5 m, ruda

10.99€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Ruda spalvaBendras ilgis: 250 cmVieno elemento ilgis: 25 cmKuolo aukštis: 13 cmBendras aukštis: 22,8 cmVienetų..

Plastikinė tvorelė Prosperplast, 3,02 m, pilka DS

16.19€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Matmenys:kuolo skersmuo: 60 mmkuolo aukštis: 100 mmvejapjovės rampos plotis: 55 mmSpalva: IPAL6, pilka.Pakuotė..

Plastikinė tvorelė Prosperplast, 3,02 m, ruda

17.99€

Puikiai tinka tvarkyti ir dekoruoti sodo ar kiemo erdvę.Ši tvorelė yra puikus brangių, bet nepatvarių medinių tvorelių pakaitalas. Be to, labai lengvai surenkama.Kitas privalumas - galime suformuoti bet kokios formos tvorelę.Specifikacijos:Dydis / svoris: 302 x 302 x 10 cm; 2 kgAukštis: 10 cmIlgis: 302 cmPlotis: 302 cmMedžiaga: plastikasPakuotėje -..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Smeigės / tvirtinimo inkarai Cellfast Unibord vejos apvadams, 10 vnt

2.59€

CellFast Unibord inkarai skirti UNIBORD™ sodo apvadams montuoti ir tvirtinti.Smeigės pagamintos iš perdirbamo plastiko, su dantytais kraštais, kurie leidžia greitai ir lengvai montuoti bei stabiliai išlaikyti. Medžiaga, naudojama smeigių gamybai, pasižymi dideliu atsparumu šalčiui ir oro sąlygoms, atspari žalingam cheminių medžiagų, esančių sodo pr..

Teiraukitės
Greita peržiūra

Sodo atitvaras-tvorelė, ruda, 14cmx2,1m | Cellfast Maxi

17.69€

Sodo atitvaras-tvorelė „MAXI 34-011“ - patogus „Cellfast“ gaminys estetiškam vejos nuo kitų sodo zonų atskyrimui.Medžio tekstūra suteikia natūralią išvaizdą. Dėl patogaus elementų sujungimo būdo atitvarą galima formuoti pagal norimą formą.Specifikacijos:Bendras ilgis: 2,1 mAukštis: apie 14 cmRuda spalva..

Sodo atitvaras-tvorelė, žalia, 14cmx2,1m | Cellfast Maxi

17.39€

Sodo atitvaras-tvorelė „MAXI 34-011“ - patogus „Cellfast“ gaminys estetiškam vejos nuo kitų sodo zonų atskyrimui.Medžio tekstūra suteikia natūralią išvaizdą. Dėl patogaus elementų sujungimo būdo atitvarą galima formuoti pagal norimą formą.Specifikacijos:Bendras ilgis: 2,1 mAukštis: apie 14 cmŽalia spalva..

Vejos apvadas, vejos krašto juosta Cellfast, bronzos spalva, 15cm x 9m

6.39€

Pagamintas iš neperšlampamos, lanksčios medžiagos, apsaugo nuo žolių peraugimo ir puikiai atskiria veją nuo dirbamos sodo dalies ar takelių.Specifikacijos:Spalva: ruda - RAL 8028Dydis: 15 cmIlgis: 9 m..

Vejos apvadas, vejos krašto juosta Cellfast, juoda spalva, 10cm x 9m

4.29€

Pagamintas iš neperšlampamos, lanksčios medžiagos, apsaugo nuo žolių peraugimo ir puikiai atskiria veją nuo dirbamos sodo dalies ar takelių.Specifikacijos:Spalva: juoda - RAL 9005Dydis: 10 cmIlgis: 9 m..

Vejos apvadas, vejos krašto juosta Cellfast, tamsiai ruda spalva, 20cm x 9m DS28

8.59€

Pagamintas iš neperšlampamos, lanksčios medžiagos, apsaugo nuo žolių peraugimo ir puikiai atskiria veją nuo dirbamos sodo dalies ar takelių.Specifikacijos:Spalva: tamsiai ruda RAL 8028Dydis: 20 cmIlgis: 9 m..

-9%
Greita peržiūra

Vejos apvadas, vejos krašto juosta, 10cm x 6m (#3037)

3.54€ 3.89€

Palengvina priežiūrą, atskiria veją nuo takelių, gėlynų, neleidžia jai plėstis.Lengva naudoti (juosta tiesiog įterpiama į reikiamą gylį). Tarnaus keletą metų.Spalva: žaliaPlotis: 10 cmIlgis : 6 mPagaminta Taivanyje...

Vejos apvadas, vejos krašto juosta, 10cm x 9m, rudas | Cellfast DS34

4.39€

Palengvina priežiūrą, atskiria veją nuo takelių, gėlynų, neleidžia jai plėstis.Lengva naudoti (juosta tiesiog įterpiama į reikiamą gylį). Tarnaus keletą metų.Spalva: rudaPlotis: 10 cmIlgis: 9 m..

Vejos apvadas, vejos krašto juosta, 15cm x 9m (#3039)

5.89€

Palengvina priežiūrą, atskiria veją nuo takelių, gėlynų, neleidžia jai plėstis.Lengva naudoti (juosta tiesiog įterpiama į reikiamą gylį). Tarnaus keletą metų.Spalva: žaliaPlotis: 15 cmIlgis : 9 mPagaminta Taivanyje...

Vejos apvadas, vejos krašto juosta, 15cm x 9m, juoda | Cellfast

6.39€

Palengvina priežiūrą, atskiria veją nuo takelių, gėlynų, neleidžia jai plėstis.Lengva naudoti (juosta tiesiog įterpiama į reikiamą gylį). Tarnaus keletą metų.Spalva: juodaPlotis: 15 cmIlgis: 9 m..

Vejos apvadas, vejos krašto juosta, 20cm x 9m (#3036)

6.99€

Palengvina priežiūrą, atskiria veją nuo takelių, gėlynų, neleidžia jai plėstis.Lengva naudoti (juosta tiesiog įterpiama į reikiamą gylį). Tarnaus keletą metų.Spalva: žaliaPlotis: 20 cmIlgis : 9 mPagaminta Taivanyje...

Rodoma nuo 1 iki 30 iš 39 (2 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

El. paštas