Beveik už AČIŪ

Glaustas vaizdavimas:
-89%
Greita peržiūra

Chamedorėja Grakščioji (Chamaedorea elegans) sėklos - 10 vnt (#2038)

0.09€ 0.85€

Labai egzotiškos išvaizdos ir grakščios palmės natūraliai augančios Meksikos ir Gvatemalos kalningose vietovėse. Kamienas tiesus, palyginti plonas, tankiai žieduotas, kambaryje išauga daugiausiai 2 m aukščio. Lapai ryškiai žali, plunksniški, gracingai nusvirę. Viena iš nedaugelio palmių, kurios žydi visai jaunos. Šviesiai geltoni moteriški žiedai n..

-87%
Greita peržiūra

Kaulenis skėstašakis (Cotoneaster Divaricatus) sėklos - 30 vnt (#446)

0.09€ 0.69€

Priklauso erškėtinių šeimos obelinių pošeimio augalų genčiai.Dažnai auginamas sodybose, soduose, miestų želdiniuose, kapinėse. Plačiai auginamas kaip kiliminis augalas.Auga krūmu iki 2 metro aukščio. Žiedai balti, smulkūs, sukrauti kekėse. Žydi gegužės – birželio mėn. Vaisiai raudoni, geltoni ar oranžiniai obuolėliai. Sunoksta rudenį.Nereiklus dir..

Greita peržiūra

Kiauliauogė tešmeninė (Solanum Mammosum) sėklos - 7 vnt (#1867)

1.95€

Šis neįprastas augalas dažnai auginamas kaip vienmetis vien dėl savo dekoratyvių ir neįprastos formos vaisių. Augalas taip pat turi keletą vaistinių savybių. Vaisiai nevalgomi (nuodingi!), tačiau kai kurie šaltiniai teigia, kad jų sultys gali būti naudojamos kaip drabužių ploviklis. Augalas natūraliai auga kai kuriose Centrinės Amerikos ir Karibų š..

Greita peržiūra

Lekėčius trilapis (Staphylea Trifoliate) sėklos - 5 vnt (#694)

0.79€

Šis lekėčius atrodo itin dekoratyviai: blizgūs, dailūs trijų dalių lapai ir išvaizdūs vaisiai. Nedideli krūmai, rečiau - medeliai, natūraliai auga drėgnose pietrytinės Šiaurės Amerikos pamiškėse, paupiuosei pietrytinėje Šiaurės Amerikos.Augalo kamienai margi (pilkšvai baltos spalvos). Tik išsprogę lapai pavasarį - šviesiai žali, vasarą - tamsiai ža..

-89%
Greita peržiūra

Puskiparisis bukasis (Chamaecyparis Obtusa) sėklos - 100 vnt (#189)

0.09€ 0.79€

Vienas labiausiai vertinamų medžių Japonijoje.Tėvynėje auga natūraliais ir specialiai sukurtais masyvais. Mediena čia vertinama geriausiai – iš jos statomi namai, tiltai, baldai. Gerai auga saulėtose arba dalinai saulėtose vietose, vidutinio drėgnumo, gerai drenuojamuose, rūgščiuose dirvožemiuose. Dažnai sodinamas kaip sodo akcentas, akmenų soduose..

-87%
Greita peržiūra

Šeivamedis amerikinis (Sambucus Canadensis) sėklos - 50 vnt (#150)

0.09€ 0.69€

Šis šeivamedis auginamas dėl plunksniškų lapų, didelių muskato kvapo žiedų ir vaisių. Natūralioje gamtoje augančių augalų žiedai, lyg magnetas, traukia drugelius, o vaisiai – laukinius paukštelius ir žvėrelius. Dideli žiedai pražysta pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Vėliau sunoksta juodos valgomos uogos. Lapai tamsiai žali, išsidėstę plunk..

-88%
Greita peržiūra

Veigelė gražiažiedė (Weigela Florida) sėklos - 50 vnt (#15)

0.09€ 0.75€

Gražiažiedė veigelė – tai gražus vidutinio dydžio krūmas į šonus augančiomis išorinėmis šakomis. Natūraliai auga Kinijoje ir Korėjoje, tačiau kaip dekoratyvinis augalas plačiai paplitęs Europoje.Išauga iki 1,5 m aukščio. Šakos rudos ir raudonos spalvos, o lancetiniai lapai tamsiai žali raudonu atspalviu. Lapai gražiai dera su žiedais, gausiai žydin..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

Vardas
El. paštas
Telefonas
Komentaras