Dekoratyvių žolių sėklos

Glaustas vaizdavimas:
Greita peržiūra

Ašarėlė didžioji (Briza Maxima) sėklos - 100 vnt (#1069)

0.95€

Ašarėlė yra vienas įdomesnių augalų, puikiai derantis laukinių gėlių ir žolių gėlynuose. Augalo žiedynai dažnai naudojami floristinėse kompozicijose.Labai nereiklus, gražiai derantis nedidelėmis grupelėmis.Sėjama pavasarį tiesiai į nuolatinę augimo vietą.Apytiksliai 100 sėklų 1 g pakuotėje. Gentis - Briza Rūšis - Maxima Pavadinimas - Ašarė..

Greita peržiūra

Ašarėlė Jobo (Coix Lacryma jobi) sėklos - 10 vnt (#1341)

1.19€

Vienemtis žolinis augalas iki 50-60 cm aukščio, su dekoratyviomis lašo formos didelėmis sėklomis. Iš jų galima verti karolius, panaudoti sausažiedžių augalų kompozicijoms. Spragintos sėklos naudojamos rytietiškų arbatų gaminimui.Gerai auga įprastoje sodo žemėje saulėkaitoje arba dalinai saulėtose vietose. Apytiksliai 10 sėklų 3g pakuotėje. Ge..

Greita peržiūra

Ašuotė (Stipa Tenuissima Pony Tails) sėklos - 100 vnt (#1426)

1.39€

Puošnus varpinis stepių augalas. Dekoratyviausias būna žydėjimo metu birželio - liepos mėnesiais.Tinka auginimui gėlynuose, įvairioms kompozicijoms lauko vazose, sausoms puokštėms.Bijo didelės drėgmės, ypač žiemą, todėl Lietuvoje dažniausiai auginama kaip vienmetė.Vidutiniškai 100 sėklų 0.05g pakuotėje. Gentis - Stipa Rūšis - Tenuissima Po..

Greita peržiūra

Citrinžolė lanksčioji (Cymbopogon flexuosus East Indian) sėklos - 50 vnt (#1923)

2.15€

Lanksčioji citrinžolė, Rytų Azijos virtuvėje vadinama „sereh“, yra kilusi iš Indijos. Su emigrantais ji nukeliavo į tropinę Afriką ir Centrinę Ameriką. Ten ji populiari kaip daržovė ir prieskonis, todėl auginama didžiuliais kiekiais.Savo tėvynėje šis daugiametis augalas užauga iki 1,80 m aukščio. Stiebai žali nesumedėję, tik apatiniame trečdalyje b..

Greita peržiūra

Eraičinas Žydrasis (Festuca Ovina Glauca) sėklos - 100 vnt (#541)

1.25€

Šis eraičinas gali būti auginamas didesniuose plotuose kaip pievų žolė, tačiau dėl savo dekoratyvumo yra populiarus ir itin mėgstamas kaip mišrių želdynų ar gėlynų puošmena, gražiai atrodo auginamas pavieniui ar mažesnemis grupelėmis tiesiog vejose ar kitose matomose vietose. Lapeliai melsvai pilkšvi.Nereiklus ir labai ištvermingas augalas, kilęs i..

Greita peržiūra

Liatris varpotasis (Liatris Spicata Baltas) sėklos - 50 vnt (#1511)

1.09€

Daugiametės, krūmo formos laukinės gėlės.Tai puošnus,daugiametis augalas, su ilgai žydinčiais varpų formos žiedynais. Žiedai skleidžiasi iš viršaus į apačią.Liatriai gerai auga saulėtose, atvirose vietose, apysausėje arba normalaus drėgnumo, purioje derlingoje dirvoje. Netinka sunki žemė ir šlapia vieta. Žiemoja nepridengtas. Žydi trečiaisiais meta..

Greita peržiūra

Liatris varpotasis (Liatris Spicata Violetinis) sėklos - 50 vnt (#1724)

1.09€

Daugiametės, krūmo formos laukinės gėlės.Tai puošnus,daugiametis augalas, su ilgai žydinčiais varpų formos žiedynais. Žiedai skleidžiasi iš viršaus į apačią.Liatriai gerai auga saulėtose, atvirose vietose, apysausėje arba normalaus drėgnumo, purioje derlingoje dirvoje. Netinka sunki žemė ir šlapia vieta. Žiemoja nepridengtas. Pražįsta trečiaisiais ..

Greita peržiūra

Miskantas kininis (Miscanthus Sinensis Early Hybrids) sėklos - 30 vnt (#1436)

1.69€

Daugiamečiai, labai puošnūs, į meldus panašūs varpiniai augalai.Lapai žali, siauri, ilgi, lacentiški.Puikiai žiemoja, o žiedynai dekoratyvūs išlieka iki pat žiemos.Dirvai nereiklūs, bet geriau auga lengvuose laidžiuose dirvožemiuose saulėtose vietose. Gentis - Miscanthus Rūšis - Sinensis Porūšis - Early Hybrids Pavadinimas - Miskantas kin..

Greita peržiūra

Pampų žolė (Cortaderia Selloana Balta) sėklos - 50 vnt (#1332)

1.79€

Pampų žolė arba Argentininė kortaderija (lot. Cortaderia selloana) - žolinių augalų rūšis, kilusi iš Pietų Amerikos (pampų ir Patagonijos).Auga greitai tankiais sąžalynais, aukštis iki 3-4 m. Lapai visžaliai, siauri ir ilgi (ilgis 1-2 m, plotis iki 1 cm) su labai aštriais, greitai sužaloti galinčiais kraštais. Žiedai susitelkę į tankias baltas šluo..

Greita peržiūra

Pampų žolė (Cortaderia Selloana Balta) sėklos - 70 vnt (#2166)

1.45€

Pampų žolė arba Argentininė kortaderija (lot. Cortaderia selloana) - žolinių augalų rūšis, kilusi iš Pietų Amerikos (pampų ir Patagonijos).Auga greitai tankiais sąžalynais, aukštis iki 3-4 m. Lapai visžaliai, siauri ir ilgi (ilgis 1-2 m, plotis iki 1 cm) su labai aštriais, greitai sužaloti galinčiais kraštais. Žiedai susitelkę į tankias baltas šluo..

Greita peržiūra

Pampų žolė (Cortaderia Selloana rausvoji) sėklos - 75 vnt (#1741)

1.99€

Ši dekoratyvi žolė auga greitai. Lapai siauri ir ilgi (ilgis 1-2 m, plotis iki 1 cm) su labai aštriais, greitai sužaloti galinčiais kraštais. Žiedai susitelkę į tankias rausvas šluoteles, kurių ilgis 20-40 cm. Jos įsitvrtina 2-3 m ilgio stiebų galuose.Šiltesniuose kraštuose greitai plinta, nereiklus klimatinėms sąlygoms. Mūsų sąlygoms būtina žiemai..

Greita peržiūra

Šantra Paprastoji (Marrubium Vulgare) sėklos - 100 vnt (#1363)

1.05€

Daugiamečiai iki 40 cm aukščio išaugantys žoliniai vaistiniai augalai, turintys gydomųjų savybių.Dažniausiai sodinami gėlynuose, natūralistiniuose darželiuose, vaistinių augalų lysvėse.Lapai širdies formos, raukšlėti, skleidžia šviežius obuolius primenantį kvapą.Antpilai ir arbatos skatina tulžies išsiskyrimą, gydo bronchitą, astmą, skrandžio ir ža..

Greita peržiūra

Soruolė varpotoji (Pennisetum glaucum Purple Baron) sėklos - 8 vnt (#1596)

3.09€

Labai puošnus vienmetis žolinis augalas. Daugiametis, jei auginamas vazonuose, klombose ar konteineriuose ir gali būti įneštas į patalpą peržiemoti.Tamsiai bordo ar šokolado spalvos žiedais ir lapija. Žiedynai - ilgos burbuolės. Tinka ir sausų puokščių kompanavimui.Geriau auga vidutiniškai derlingose, lengvose, laidžiose dirvose, saulėtosa vietose..

Greita peržiūra

Striepsnenis Grakštusis (Bouteloua Gracilis) sėklos - 150 vnt (#1659)

1.69€

Striepsnenis grakštusis – kompaktiškas, nereiklus daugiametis dekoratyvus augalas, gražiai adrodantis mišriuose gėlynuose, grupelėmis vejose arba auginamas pavieniui. Labai atsparus sausroms (kilęs iš sausų vakarinių Jungtinių Amerikos Valstijų ir Meksikos, kur dirvožemis yra sausas ir šarminis).Siauri, pilkai žali lapai. Žiedų šluotelės – ant plon..

Greita peržiūra

Vienmetės dekoratyvios žolės (Annual Ornamental Grass mišinys) sėklos - 100 vnt (#1267)

0.85€

Vienmečių dekoratyvių žolių mišinys.Sodinimui įvairios paskirties ir miįriose kompozicijose.Tinkamiausios saulėtos ar dalinai saulėtos vietos, vidutinio drėgnumo dirvožemiai. Gentis - Annual Ornamental Rūšis - Grass Porūšis - mišinys Pavadinimas - Vienmetės dekoratyvios žolės Spec. paruošimas - Nebūtinas Klimato zonos - 4 - 10 Augalo t..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 16 (2 puslapių)

Funkciniai slapukai

Šių slapukų išjungti negalima. Jie įsimena tokius Jūsų pasirinkimus kaip kalba, prisijungimai, personalizuotas svetainės atskirų elementų vaizdavimas. Šiuos slapukus galite blokuoti savo naršyklės pagalba, tačiau be jų svetainė neveiks arba veiks netinkamai.

Analitiniai ir statistiniai slapukai

Šie slapukai naudojami marketingo ir reklamos tikslais ir būna diegiami trečiųjų šalių. Jų pagalba analizuojami Jūsų poreikiai, paieškos, kad būtų galima tiksliau pasiūlyti tai, ko ieškote. Šie gali būti išjungti Jūsų naršyklės pagalba.

Rinkodaros slapukai

Šių slapukų pagalba galima analizuoti lankytojų srautus ir navigaciją svetainėje.

Šios prekės šiuo metu neturime. Įveskite savo el. paštą žemiau ir Jus informuosime, kai tik pradėsime prekiauti.

Vardas
El. paštas
Telefonas
Komentaras